گروه: اخبار استان خبر: 193245 / تاریخ انتشار : 1400/8/5 ساعت : 16:27

استقبال مسئولان استانی از پیکر شهید نوروزی/ احمد زاده: جوانان کهگیلویه و بویراحمد نقش فعالی در دفاع از دین و مذهب دارند+ فیلم و تصاویر

پیکر شهید موسی نوروزی از کارکنان نیروی انتظامی که روز گذشته به درجه رفیع شهادت نائل آمد با استقبال مسئولین وارد فرودگاه یاسوج شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز مراسم استقبال از پیکر پاک شهید والامقام ستوانیکم " موسی نوروزی " با حضور دکتر " سید علی احمد زاده" استاندار استان، سردار " کیقباد مصطفایی " فرمانده انتظامی استان، برخی از مسئولان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در فرودگاه یاسوج برگزار شد.


در این مراسم دکتر " سید علی احمد زاده"  استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن ابراز همدردی با خانواده این شهید والامقام اظهار داشت: خوشبختانه جوانان غیور استان کهگیلویه و بویراحمد همیشه در دفاع از دین و مذهب و کشور نقش فعال دارند و ورود این شهید عزیز به استان این پیام را به همراه دارد که استان کهگیلویه وبویراحمد هنوز در دفاع از انقلاب جدی و پای کار است.


وی در پایان خاطرنشان کرد: ما قدردان این جوانان رشید و غیور هستیم  و در دل و قلب ما جای دارند و انشالله ورود این شهید عزیز به استان مبارک هست و به لطف خدا حتما برای استان خیر و برکت به همراه خواهد داشت.

 

در درگیری ماموران انتظامی با اشرار در شهر گلمورتی در استان سیستان و بلوچستان ستوان سوم موسی نوروزی اهل دیشموک به شهادت رسید و سه نفر از ماموران هم رزم این شهید هم مجروح شدند.


موسی نوروزی اهل روستای بردله از توابع بخش دیشموک است.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
------
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.