گروه: اخبار استان خبر: 193241 / تاریخ انتشار : 1400/8/5 ساعت : 17:40
مدیر کل بنیاد مسکن استان در گفتگو با صبح زاگرس:

تکمیل واحدهای مسکونی زلزله‌زده سی سخت تا پایان آبان/ پرداخت تسهیلات از سوی بانک مرکزی ابلاغ نشد

مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درصورتی‌که تسهیلات در نظر گرفته‌شده برای ساخت واحدهای مسکونی زلزله‌زده سی سخت تخصیص یابد تا پایان آبان ماه ساخت واحدها به پایان می‌رسد.

باقری در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی به زلزله زدگان در سی سخت گفت: مبلغ 50 میلیون تومان تسهیلات  توسط هیئت دولت تصویب شد و به بانک مرکزی کشور ابلاغ شده است اما تا اکنون توسط این بانک به استان ابلاغ  نشده است.

مدیر کل بنیاد مسکن استان به ارسال نامه بنیاد مسکن کشور به بانک مرکزی در خصوص ابلاغ تسهیلات 50 میلیونی اشاره کرد و افزود: بانک مرکزی  طی نامه ای تسهیلات 50 میلیونی را از امروز  تا روز شنبه به بانک های عامل در استان  اعلام خواهد کرد تا ظرف مدت یک هفته بعد از تکمیل پرونده  پرداخت شود.

 

 وی در رابطه با نحوه  پرداخت این تسهیلات توضیحاتی ارائه کرد و افزود: بررسی های صورت گرفته در شهر سی سخت نشان داد حدود 99 الی 100  واحد کانکسی وجود  دارد و افرادی در آنها زندگی می کنند واحد مسکونی این افراد در مرحله سقف است و با پرداخت تسهیلات 50 میلیونی مشکلات آنها حل خواهد شد.

 

این مسئول به تعیین و تکلیف 200 واحد مسکونی بلاتکلیف  اشاره کرد و افزود: اگر برای تکمیل واحدهای مسکونی همکاری، تعامل و همچنین همت وجود داشته باشد تا پایان آبان ماه ساخت واحدهای مسکونی در شهر زلزله زده تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.