گروه: اخبار استان خبر: 193233 / تاریخ انتشار : 1400/8/5 ساعت : 12:57
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان در گفتگو با صبح زاگرس :

خسارت میلیاردی رمز ارزها به شبکه برق در کهگیلویه و بویراحمد/چه تعداد رمز ارزش کشف شده است؟

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از وارد آمدن خسارت بیش از 2 میلیارد تومانی رمزارزها به شبکه برق استان خبر داد.

جمال معتمدی زاده در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین خسارات وارده رمزارزها به شبکه توزیع نیروی برق گفت: در 8 ماه گذشته 650 رمز ارز در استان کشف شده است و بیش از 2 میلیارد تومان خسارت به شبکه برق وارده کرده است.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق، یشترین کشفیات رمز ارزها را در یاسوج اعلام کرد و گفت: با هماهنگی با نیروی انتظامی و دستگاه قضایی اقدام به کشف رمز ارزها می شود و برای متخلفان جریمه های سنگین اتخاذ می شود.

 

وی به سامانه تلفنی 113 برای ارائه گزارشات مردمی در خصوص رمز ارزها  اشاره کرد و گفت: فعالیت رمز ارزها در تمام فصل ها تا زمانی که مجوزی دریافت نکنند ممنوع است.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان در ادامه عنوان کرد: کسانی که متقاضی رمز ارز باشند به سازمان وزارت صمت معرفی می شوند و فعالیت آنها در بازه مصرفی خاصی نیست.

 

معتمدی زاده گفت: رمزارزهای غیر مجاز بعد از شناسایی و جمع آوری توسط شرکت نیروی برق به پلیس اقتصادی معرفی می شوند و پلیس اقتصادی متخلفان را به تعزیرات حکومتی معرفی می کند که نهایتا تعزیرات اقدامات قانونی خود را اجرا خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.