گروه: اخبار استان خبر: 193101 / تاریخ انتشار : 1400/8/2 ساعت : 16:06
فعال محیط زیستی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

تجمعات، مطابله سد تنگ سرخ را به حاشیه خواهد برد

هادی سینایی فعال محیط زیستی در واکنش به خبر تجمع مقابل آب منطقه ای استان در خصوص سد تنگ سرخ گفت :پیگیر مطالبه مان هستیم اما نه با تجمع چرا که مطالباتمان را به حاشیه می برد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از کش و قوس های فراوان در خصوص سد تنگ سرخ و بیان دیدگاه های مخالفان و موافقان این طرح ،کلیپی در فضای مجازی منتشر شده و از مردم برای تجمع  مقابل شرکت آب منطقه ای استان در روز دوشنبه ۳ آبان دعوت شده است .


 هادی سینایی فعال محیط زیستی و از مخالفان انتقال هرگونه آب از این سد به شیراز گفت : ما مخالف احداث سد نیستیم اما با هر گونه انتقال آب از این سد تحت هر عناوینی  به شیراز مخالفیم .


وی ضمن واکنش به کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر دعوت از مردم برای تجمع مقابل آب منطقه ای استان گفت : استان وضعیت شکننده ای از نظر کرونا دارد و خبرها حاکی از برگشتن استان به وضعیت قرمز کرونایی است ،از طرفی تجربه به کرات نشان داده هر گونه تجمع باعث غلبه حاشیه بر متن شد و مطالبه اصلی به حاشیه رانده خواهد شد .


سینایی افزود : پیگیر مطالبمان از طریق علمی در فضایی آرام و بدون از هر گونه تجمع و تشنج هستیم، در این گونه تجمعات نه شرکت خواهیم کرد و نه آن را به رسمیت خواهیم شناخت .


 سینایی افزود : درست نیست ما مطالبامان را از طریق تجمع پیگیری کنیم ،از همه عزیزانی که دغدغه مند سد تنگ سرخ هستند تقاضامندیم، ضمن محکومیت تجمعات از شرکت در هر گونه تجمعی امتناع ورزند تا ما بتوانیم در محیطی ارام و دوستانه به مطالبه گری خود ادامه دهیم .

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.