گروه: اخبار استان خبر: 193099 / تاریخ انتشار : 1400/8/2 ساعت : 16:28

اصرار گردشگران برای حضور در آبشار یاسوج / شروع پیک ششم کرونا در روز های پر گردشگر یاسوج + تصاویر

ورود گردشگران به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در روزهایی که مسئولان بهداشتی از شروع پیک ششم کرونا خبر می دهند باعث شیوع روز افزون ویروس کرونا و نگرانی در این شهرشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کرونا 2 سالی می شود که در صدر خبرهای رسانه‌های مختلف قرار گرفته و هر لحظه در سراسر دنیا خانواده های را داغ دار می کند.

 

 با توجه به صحبت های مسئولین بهداشتی در خصوص اینکه پیک ششم کرونا در راه است اما حضور مسافران در آبشار یاسوج آن هم در روز هایی که رعایت پروتکل های بهداشتی ضرورت دارد، نگرانی شهروندان یاسوجی بیش از پیش شده است.

 

با وجود هشدارهای فراوان و محدودیت قانونی تعدادی از مردم با سفر در قدرتمند تر کردن کرونا و  فاجعه انسانی نقش اساسی دارند به گونه ای که امروز و با وجود شروع فصل سرما اما همچنان حضور مسافرانی با پلاک های غیر بومی در آبشار یاسوج بحث برانگیز است.

 

مسئولان شهری با برنامه ریزی بدنبال کاهش شیوع کرونا محدودیت هایی را در مناطق گردشگری شهر یاسوج ایجاد می کنند اما فقر فرهنگی و عدم توجه به پروتکل های بهداشتی باعث افزایش روز افزون قربانیان کرونا در کشور بخصوص در استان می شود.

 تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛
 

 
 
 
 
 
 
 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.