گروه: اخبار استان خبر: 193064 / تاریخ انتشار : 1400/8/2 ساعت : 15:52
امام جمعه دهدشت مطرح کرد؛

خدمات نظام جمهوری اسلامی به روستائیان گفته شود

امام جمعه دهدشت گفت : خدمات خوبی به طول ببش از ۴۰ سال انقلاب اسلامی به روستائیان انجام شده است و گاهی احساس می کنم ظلم است اگر ما خدمات بسیار خوب نظام را نگوئیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امام جمعه دهدشت امروز در جمع خبرنگاران گفت : خدمات خوبی در طول بیش از ۴۰ سال انقلاب اسلامی به روستائیان انجام شده است و  گاهی احساس می کنم برخی نکات ظلم است اگر ما خدمات بسیار خوب نظام جمهوری اسلامی را نگوئیم.

 

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر افزود:  در بحث جاده های ارتباطی ، روستایی امروزه شاهد هستیم که سه یا گاهی هفت خانوار زندگی می کنند اما برق ،جاده اسفالته، طرح هادی های خوبی برای آن اجرا شده است.

 

وی تصریح کرد: خدمات عمومی نظام مانند مدرسه، خانه بهداشت در روستاها وجود دارد و در آینده نیز ادامه پیدا می کند.

 

وحدانی فر اظهار کرد: امسال با وجود  خشکسالی که موجب شد بحران آب را داسته باشیم و طبیعی بوده، چرا که در سالیان قبل که خشکسالی رخ نداده بود با این مشکل مواجه نبودیم.

 

وی با اشاره به اینکه در حوزه های مختلف نیاز به همراهی و خودیاری مردمی هست، بیان داشت: یکی از مهمترین معظلات ما در روستاها معارضات اجتماعی است که اگر حل شود در بحث هزینه کردهای دولت کار بسیار پایین خواهد آمد و با سرعت بیشتر و بهتر امور انجام خواهد گرفت.

 

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه مشارکت روستاییان در طرح‌ها پایین است، گفت: با وجود تسهیلات کم بهره که در اختیار آنها قرار می گیرد اما با استقبال عموم روبرو نمی شود.

 

وحدانی فر یکی از معضلات عدم پیشرفت روستاها را معارضات اجتماعی عنوان کرد و افزود: برخی روستاها با عقب نشینی یک متری،  طرح هادی‌های که باید اجرا شود معطل رفع معارضات مانده است.

 

وی تصریح کرد: باید دهیاران و شوراها که منتخب مردم هستند و خود روستاییان نسبت به رفع معارضات اجتماعی کمک کند و  اگر این معضل برطرف شود خیلی از خدمات زودتر در روستاها انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.