گروه: اخبار استان خبر: 193053 / تاریخ انتشار : 1400/8/1 ساعت : 10:54
مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان در گفتگو با صبح زاگرس:

پایان عملیات تیرگذاری پل بزرگ تراب در لنده/ لنده امید وار به خروج از بن بست

محمد حسین نصیری راد از اتمام تیر گذاری پل بزرگ تراب شهرستان لنده خبر داد و گفت: پیشرفت فیزیکی این پل بیش از ۹۰ درصد و تا کنون بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمددر گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس از نزدیک شدن به عملیات پایان ساخت پل بزرگ تراب در لنده خبر داد و گفت:خوشبختانه دقایقی پیش عملیات تیر گذاری پل بزرگ تراب جاده فرعی لنده -تراب -پاتاوه دهدشت به اتمام رسید.

 

وی ابراز داشت: با نصب تیرهای ۵۵ متری این پل بزرگ پیشرفت فیزیکی آن بیش از ۹۰ درصد و تا کنون بیش از ۱۰ میلیارد تومان در این پل بزرگ هزینه شده است.

 

نصیری راد علت تاخیر در اجرای این پل را سقوط یکی از تیرهای آن در حین عملیات نصب دانست و خاطرنشان کرد: همزمان با بارش باران زمستانی و بالا آمدن آب رودخانه باعث تاخیر در این پروژه شد.

 

مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای با اشاره به اینکه پل تراب ساخت آن از حدود هفت سال پیش بر روی رودخانه مارون در لنده آغاز شده است گفت:این پل یکی از طرح‌های مهم عمرانی و راه‌سازی در منطقه است که تکمیل و بهره برداری از آن، لنده را از بن بست خارج می کند.

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.