گروه: اخبار استان خبر: 192911 / تاریخ انتشار : 1400/8/3 ساعت : 22:46
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

ضرورت ایجاد سیستم پایش تصویری شهری برای پیشگیری از جرائم ترافیکی و سرقت ها

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: استفاده از دوربین های مدار بسته در مراکز حساس و پایش تصویری شهری می توانید نقش مهمی در کاهش جرائم به خصوص سرقت ها خواهند داشت.

سرهنگ محمود عدالت پرور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در خصوص سرقت ها گفت:تلاش ما به صورت شبانه روزی برای پیشگیری از سرقت ها است ولی تمام دستگاه ها و اداراتی که دارای مراکز حساس هستند باید نسبت به گماردن نیروهای حراستی و نگهبان اقدامات لازم را در راستای پیشگیری از سرقت ها داشته باشند.

وی افزود: استفاده از دوربین های مدار بسته در مراکز حساس و حتی مدیریت شهری می توانید نقش مهمی در کاهش جرائم به خصوص سرقت ها خواهند داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: هرکجا شغلی ایجاد شود بدون شک یک جرم کمترمی شود لذا توجه به اشتغال می تواند عاملی مهمی در کاهش جرائم باشد.

عدالت پرور گفت: نبود سیستم پایش تصویری در سطح شهرلنده یکی از چالش های اساسی در مدیریت شهری است که شهرداری لنده موظف به اجرای این سیستم در راستای ارتقای امنیت ترافیکی و امنیتی شهرستان همت لازم را داشته باشند.

وی گفت:امنیت شهرستان به  نسبت سایر شهرستان ها خوب است ولی نیازمند همت مضاعف همه دستگاه ها برای پیشگیری از وقوع جرائم است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.