گروه: اخبار استان خبر: 192904 / تاریخ انتشار : 1400/7/28 ساعت : 23:31
در واکنش به تعطیلی برخی نانوایی شهرلنده صورت گرفت:

برخورد قاطع با خبازی های متخلف شهرستان لنده /تعطیلی نانوایی های هیچ دلیلی ندارد و تخلف است

فرماندار شهرستان لنده از برخورد قاطع با خبازی های مختلفی که اقدام به فروش آرد خارج از شبکه و تعطیلی بدون مجوز دارند خبرداد.

تورج رزمجو در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به گلایه های شهروندان در خصوص تعطیلی برخی خبازها در سطح شهر لنده واکنش نشان داد و گفت: در آخرین نشست شورای آرد و نان شهرستان که با حضور مدیرکل شرکت غله، معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاون اداره کل صمت استان در شهرستان برگزارشد مسائل و مشکلات حوزه نان شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این نشست باتوجه به افزایش مهاجرت و شهرنشینی سهمیه آراد شهرستان لنده با افزایش500کیسه ای در طول ماه از سوی شرکت غله استان به تصویب رسد که این مهم در دستور کار مسولان قرار گرفت و سهمیه ابلاغی نیز با تقسیم بندی در بین واحد های خبازی صورت گرفت.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: با تخصیص سهمیه جدید آرد در نشست با مسولان استانی شهرستان هیچ گونه کسری در حوزه تامین آرد برای واحد های خبازی ندارد.

وی افزود: این مشکل ناشی از تخلف محرز برخی از واحد های خبازی است که نسبت به فروش و عرضه خارج از شبکه آرد به شهرستان های همجوار اقدام می کنند که این موضوع قطعا از طریق نیروی انتظامی و دستگاه قضایی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت و برخورد قاطعی با متخلفین صورت خواهد گرفت.

رزمجو تاکیدکرد: هر چند این مسئله از طریق شرکت غله استان مدام در حال پیگیری است و قطعا شرکت حمل و نقل آرد نیز باید در این زمینه پاسخگوی تاخیر در ارسال آرد سهمیه شهرستان لنده باشد.

فرماندار شهرستان لنده تاکید کرد: در طی روزهای آینده نشستی با حضور فرماندار، دادستان، نیروی انتظامی، مسئولان خبازی ها و اداره صمت و تعزیرات حکومتی برگزار و مسائل و مشکلات مورد بحث و گفت و گو قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.