گروه: اخبار استان خبر: 192882 / تاریخ انتشار : 1400/7/27 ساعت : 17:05

کهگیلویه و بویراحمدی های استقلال تهران؛ آماده شروع فصلی پرقدرت در لیگ برتر فوتبال

رشید مظاهری و بابک مرادی دو بازیکن گچسارانی و یاسوجی استقلال تهران، آماده شروع فصلی پرقدرت در لیگ برتر فوتبال ایران هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استان کهگیلویه و بویراحمد در سال های اخیر فوتبالیست های مطرحی در سطح ملی و سطح اول مسابقات باشگاهی کشور به فوتبال ایران معرفی کرد که می توان نام هایی همچون رشید مظاهری، بابک مرادی و ایمان موسوی در استقلال و میلاد غریبی در پرسپولیس اشاره کرد؛ بازیکنانی که در مقاطعی حتی به تیم ملی نیز دعوت شدند و حتی میلاد غریبی که اکنون در تیم دسته اولی خیبر خرم آباد توپ می زند سابقه گلزنی به هلند در جام جهانی نوجوانان را نیز دارد.

 

 

رشید مظاهری

وقتی فصل قبل به استقلال پیوست، بسیاری از هواداران خیال‌شان بابت دروازه راحت شد و تا حدودی هم توانست انتظارات را براورده کند اما به مرور و با درگیری‌هایی که با مدیریت وقت استقلال پیدا کرد، تمرکزش را از دست داد و به مرور نیمکت‌نشین شد اما همان بازی‌های درخشانش در ابتدای فصل باعث شده جای خاصی در میان هواداران پیدا کند بطوریکه عمده تماشاگران خواهان برگشت او‌ به تیم شدند تا در این فصل هم استقلال دو دروازه‌بان تراز اول داشته باشد. رشید که با پوشیدن لباسی شبیه به اسطوره آبی‌ها در دروازه استقلال قرار می‌گیرد، امیدوار است تا با اثبات خود در تمرینات بتواند مجیدی را به استفاده از او در دروازه مجاب کند هرچند که رقیب اماده‌ای چون حسینی هم در کنارش باشد.

بابک مرادی
بابک مرادی را باید یکی از استقلالی‌های متعصب بدانیم، بازیکنی که تا پیش از پیوستن به این تیم همیشه از استقلال صحبت کرده و خودش را استقلالی تمام‌عیار معرفی می‌کرد اما از آنجایی که در این مدت چندین‌بار پست این بازیکن تغییر پیدا کرد همین تغییرات باعث شد تا مرادی سردرگم شده و نتواند آن‌طور که می‌خواهد به این تیم کمک کند. او در تمرینات بسیار پرتلاش و زحمتکش ظاهر می‌شود اما استفاده از این بازیکن در پست‌های مختلف علیه اوست.البته مرادی با خلوص ذاتی همانطور که پارسال کار را گرفت در صدد است امسال هم همان کار را انجام بدهد. 

 

اکنون و در فاصله یک روز تا اولین مسابقه استقلال در لیگ برتر فوتبال، تمرینات آماده سازی این تیم با حضور این دو بازیکن کهگیلویه و بویراحمدی برگزار می شود و اماده حضوری پرقدرت در فصل جدید فوتبال باشگاهی ایران هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.