گروه: اخبار استان خبر: 192756 / تاریخ انتشار : 1400/7/25 ساعت : 19:19
شهردار شهر یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس:

سکان دار شهر کدام برنامه ها را برای یاسوج دارد؟/مقدم: ساماندهی صنوف آلاینده و راه اندازی میدان تره بار از برنامه های مهم شهری است+فیلم

شهردار شهر یاسوج با بیان اینکه به دنبال کارآمدی و افزایش خدمت رسانی به شهروندان هستیم گفت: ساماندهی صنوف آلاینده، ارائه خدمات الکترونیکی، راه اندازی میدان میوه و تره بار از برنامه های مهم شهرداری است.

شهردار شهر یاسوج در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص برنامه ها  و اقدمات پیش رو در سکان شهرداری یاسوج گفت: خداوند را شاکریم که توفیق خدمت مجدد در یکی از بهترین دستگاه های خدمت رسان استان  کسب شد تا بتوان به شهروندان خدمت کرد.

 

نستهن مقدم به ارئه برنامه ای مشخص و مدون به شورای شهر اشاره کرد و گفت: فعالیت های مختلفی در حوزه عمران شهری وجود دارد و تمایل داریم این خدمات در حوزه ساخت و ساز، معابر، آسفالت، جداول، دفع آب های سطحی و پل های دسترسی به همراه سایر زیرساخت ها بهبود پیدا کند.

 

وی به توسعه خدمات در حوزه سیما و منظر، ساماندهی صنوف، و توجه به حوزه فرهنگ و ورزش از طریق  ارائه برنامه از برنامه های در دستور اقدام دانست و  گفت: در حوزه شهرسازی بحث پیگیری و ارائه ضوابط در ساخت و سازها برای اصولی شدن این موضوع دنبال می شود.

 

مقدم به تکمیل و ارائه خدمات آتش نشانی و ایمنی و تجهیز وسایل در این بخش اشاره کرد و گفت: ساماندهی صنوف آلاینده و جا به جایی آنها در مکان های دیگر به گونه ای  که سبب تداخل برای کسبه دیگر نشود، از طرفی راه اندازی میدان میوه و تره بار و توجه به بهبود و توسعه حمل و نقل عمومی از دیگر برنامه ها است.

 

شهردار شهر یاسوج تکریم شهروندان را از طریق پیگری امورات آنها در بخش های مختلف شهرداری را از دیگر وظایف دانست و افزود: ارائه خدمات الکترونیکی  و شهروند الکترونیک در بستر سیستم های جدید که نیاز به حضور شهروندان نباشد را دنبال خواهیم کرد.

 

کلیپ اظهارات شهردار شهر یاسوج در زیر آمده  است:

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.