گروه: اخبار استان خبر: 192748 / تاریخ انتشار : 1400/7/25 ساعت : 21:27
در گفتگو با رئیس مرکز بهداشت و درمان بویراحمد مطرح شد:

واکسیناسیون دانش آموزان شهرستان بویراحمد در مرحله پایانی

رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا دراین شهرستان را تشریح کرد.

 به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یزدانپناه در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون دانش آموزان در این شهرستان در گفتگو با صبح زاگرس گفت: تعداد کل دانش آموزان  ۱۲ تا ١٨ساله ۲۴ هزار و ۱۱۰ نفر است.

 

وی خاطر نشان کرد: آخرین آمار واکسیناسیون دانش آموزان مراکز روستایی بر اساس سامانه تاکنون می توان به  ۹۵ درصد مرکز بهداشتی درمانی چین لوداب و ۹۸ درصد مرکز بهداشتی درمانی مادوان و همچنین ۹۴ درصد  مرکز بهداشتی درمانی مهریان اشاره کرد، همچنین بقیه مراکز نیز ۱۰۰ درصد واکسینه شده اند. رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد افزود: کل واکسن  تحویل داده شده کرونا ۳۰۴ هزار و ۴۱۷ دُز و تعداد واکسن های تزریقی ۲۶۱ هزار و ۲۲۰ دُز بوده و میزان تزریق واکسن نوبت اول ۶۵.۶ درصد و نوبت دوم ۳۴.۴ درصد است.

 

 یزدانپناه عنوان کرد: بیشترین آمار تزریق واکسن در استان به این شهرستان تعلق دارد.

 

وی گفت : تا امروز ۸۴ هزار و ۲۳۵ مورد نمونه گیری "پی سی آر" گرفته شد که از این مقدار تعداد ۳۱هزار و ۸۵۵ بیمار مثبت مشاهده شد، همچنین از مجموع ۲۹ هزار و ۳۵ نمونه تست رپید در این شهرستان ۴هزار و ۱۶۸ نمونه مثبت اعلام شده است.

 

این مسئول به فراخوان برای تزریق واکسن کرونا از طریق سامانه پیامکی اشاره کرد و گفت: کل موارد فوتی این شهرستان به ۳۸۸نفر رسیده است.گفتنی است محل های مشخص شده برای تزریق واکسن در شهر یاسوج از ساعت ۸ الی ۱۲ همچنین ۱۵ الی ۲۰ آماده خدمات رسانی  به شهروندان هستند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
علی
1400/7/26 - 09:28
باسلام گروه هدف30875 نفر تاکنون21000 نفرواکسینه شده اند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.