گروه: اخبار استان خبر: 192714 / تاریخ انتشار : 1400/7/26 ساعت : 21:00

اعتراض ساکنان شهرک بسیجیان سرآبتاوه فرماندار بویراحمد را به این محله کشاند+تصاویر

ساکنان شهرک بسیجیان سرآبتاوه با مطالبه گری خود فرماندار را به محل سکونتشان کشاندند و خواستار رفع مشکل این منطقه شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرآبتاوه در 5 کیلومتری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است، یکی از محله های این منطقه شهرک بسیجیان نام دارد که قریب به 300 خانوار در این محله زندگی می کنند و اکنون با مشکل راه دسترسی مواجه هستند.

 شهرک بسیجیان چسبیده به خیابان ساحلی تلخسرو است ، در گذشته ساکنان شهرک بسیجیان برای عبور و مرور از یک خیابان استفاده می کردند که  این خیابان توسط یکی از اهالی بسته شد با این ادعا که طبق سند این زمین را خریداری کرده است و این بخش جزء خیاط خانه اش محسوب می شود.

یکی دیگر از اهالی این شهرک نیز با کاشت درخت در حریم رودخانه مدعی شده است که زمین را خریداری کرده و جزء حریم محسوب نمی شود.

هم اکنون ساکنان شهرک بسیجیان  برای رفت و آمد باید از خیابان ساحلی تلخسرو وارد شهرک شوند که این موضوع گلایه هایی را به دنبال داشته است.

 روز گذشته ساکنان شهرک بسیجیان سرآبتاوه  در مقابل فرمانداری تجمع کردند که فرماندار شهرستان بویراحمد خود به شهرک بسیجیان رفت و موضوع را از نزدیک بررسی کرد.

فرماندار بویراحمد بعد از بازدید از این منطقه گفت: با حضور آبفا و مدیرکل بنیاد مسکن استان جلسه ای برگزار و موضوع را بررسی خواهیم کرد، سعی می کنیم که مشکل اهالی شهرک بسیجیان سریع تر بر طرف شود.

یکی از اهالی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: فرعی های این منطقه همه آسفالت شده است اما متاسفانه یک خیابان که در حریم روستای تلخسرو نیز هست هنوز آسفالت نشده و ما مجبور هستیم از همین خیابان عبور کنیم.

وی افزود: در خیابان فنی و حرفه ای یک پل وجود داردکه اگر این پل ساخته شود ما دیگر مشکلی برای عبور و مرور نداریم و می توانیم از آن عبور کنیم.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.