گروه: اخبار استان خبر: 192689 / تاریخ انتشار : 1400/7/24 ساعت : 14:16
مدیر عامل شرکت گاز مطرح کرد؛

تکمیل پرونده گاز رسانی به قلعه رئیسی تا یک ماه آینده+فیلم

رحمان خادم با اشاره به اینکه پروژه گاز رسانی به قلئه رئیسی تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد گفت:شرکت گاز استان امید را به مردم در نقاط دور افتاده تزریق کرده است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر عامل شرکت گاز استان در این نشست با تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)، گفت: مطبوعات کار نقد را انجام می دهند این موضوع با تهمت و افترا متفاوت است.

وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر تلاش شد به دورافتاده ترین نقاط استان  خدمات ارائه شود ابراز داشت: رسانه باید اخلاق و حفظ آبرو و شرف افراد را مورد توجه قرار دهند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ۸۳۹ روستا در کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز برخودار هستند گفت: یک هزار و ۱۱۵ روستا قابلیت گازرسانیدارند که ۵۱۷ روستا بالای ۲۰ خانوار است که به همه این روستاها گازرسانی شده است که بیش از ۷۵ درصد روستاها گاز دارند تا دهه فجر آمار روستاهای برخودار از گاز افزایش خواهد یافت.

 

 

خادم با اشاره به اینکه سالانه برای تامین سوخت خانوارها درختان زیادی قطع می‌شود، افزود: برای حفظ منابع طبیعی و رفاه خانواده‌ها گاز تا دورترین و محرومترین نقطه کهگیلویه و بویراحمد برده شده که در حال حاضر ۲۹ پروژه با اعتبار ۳۰۹ میلیارد تومان در حال انجام است که پروژه قلعه رئیسی و دیشموک، ممبی سرآسیاب و زیلایی از جمله این پروژه‌ها است.


خادم پروژه گاز  قلعی رئیسی به دیشموک،  ممبی به  سراسیاب و زیلایی  را از مهمترین پروژه ها دانست و گفت: در پروژه قلعه رئیسی حدود ۱۲۰ روستا با ۴۰ هزار جمعیت گاز رسانی افتتاح شد و حدود یک ماه آینده افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز به اختصاص ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به زیلایی در سفر رئیس جمهور به استان خبر داد و خاطرنشان کرد: وزیر نفت که در این سفر رئیس جمهور را همراهی می‌کرد ۱۱۰ میلیارد تومان به زیلایی اختصاص داد.

وی به تلاش برای گازرسانی به زیلایی از طریق انتخاب پیمانکار اشاره کرد و گفت: پروژه گاز رسانی دلی رج از دیگر پروژه های شرکت گاز استان است.


خادم با بیان اینکه شرکت گاز استان بدون تعطیلی در حال خدمت است، افزود: شرکت گاز استان امید را به مردم در نقاط دور افتاده تزریق کرده است، مهمترین موضوع برای نقاط محروم گاز رسانی است.

 
خادم با بیان اینکه شرکت گاز استان تبلیغ محور نیست  و عملگرایی را در دستور کار قرار می دهد، گفت: شرکت گاز در مواردی مظلوم واقع شده است این شرکت حتی یک ریال از مطالبات خود را به حساب  شرکت گاز ایران وارد نکرده است این مطالبات  مستقیما وارد خزانه  می‌شود.
 
 
وی فراهم نمودن شرایط را برای نیروهای جوان از برنامه های شرکت گاز استان  دانست و افزود: در چند سال اخیر مسئولان ما از قشر بانوان و اولویت با جوانان بوده است. 
 
 
وی افزود:  سه نیروی رسمی قراردادی و پیمانکاری وجود دارد برای نیروی‌های پیمانکاری طبق قرار داد با پیمانکار نیرو  اقدام شد.
 
وی به جذب ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای نیروهای پیمانکار در سالیان گذشته  اشاره کرد و گفت: مبلغ جذب اعتبار ۴ میلیاردی نیروهای پیمانکاری  به ۵۵ میلیارد افزایش پیدا کرده  است.
 
این مسئول جذب مسائل مالی برای نیروهای پیمانکاری را از وظایف شرکت گاز  دانست و گفت: شرکت گاز استان یکی از اداراتی است که در خدمت رسانی به ذی نفعان در رعایت گفتمان و سلسه مراتب عملکرد موفقی داشته است. 
 
خادم به ضرورت انتقاد اشاره کرد و گفت : رسانه ها را انتقاد تا زمانی که سبب رشد و بالندگی شود   در دستور کار قرار دهید.
 
 
وی افزود: شرکت گاز در خدمت مردم است و از برنامه های سیاسی پرهیز می کند زیرا با وجود مسائل سیاسی مطالبات مردم حل نخواهد شد.
 
 
خادم به تعامل با نمایندگان برای خدمت رسانی به مردم در مناطق روستایی اشاره داشت و گفت: ما وام دار هیچ شخصی نیستیم بلکه وام دار مردم بوده زیرا باید کار و منافع مردم دنبال شود. 
 
 
 
 
مدیر عامل شرکت گاز استان به قرار گرفتن در بین ۱۰ شرکت برتر استان اشاره داشت و گفت: در بحث ارتقای سلامت اداری در بین شرکت های کشور  در رتبه‌های اخر بودیم اما  در سال گذشته به رتبه برتر دست یافتیم، در حوزه پاسخگویی و سامانه سامد کسب رتبه دوم بعد از شرکتی از استان خراسان رضوی اخذ شد.
 
 
وی افزود : شرکت گاز استان در مصادیق مختلف در کشور رتبه دوم را کسب کرده است.
 
وی به ۹۸ درصد عملیات کار گاز رسانی در حوزه روستایی اشاره کرد و افزود : گاز رسانی به گراب ، قلعه رئیسی و دیشموک در شرایط صعب العبور منطقه انجام شده است.
 
وی به عملیات گاز رسانی به ۵۱۷ روستا تا سال ۹۵ اشاره کرد وافزود: در شرایط حاضر ۵۲۹ روستا تا دهه فجر گاز رسانی می شود
 
 
مدیر عامل شرکت گاز استان با بیان اینکه ۱۷۲۹ خانوار در زیلایی برای گاز رسانی وجود دارد و اینکه حدود ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای گاز رسانی جذب شد، گفت:  برای حفظ منابع طبیعی، توجه به رفاه مناطق روستایی گاز رسانی به مناطق روستایی انجام شده است.
 
وی به جذب بودجه ۷۰ میلیاردی برای شرکت گاز استان اشاره داشت و گفت: ساختمان فعلی شرکت گاز زیبنده استان نیست در این راستا از طریق کسب مجوز  ساختمان پنج طبقه را احداث خواهیم کرد،از طرف ی ساختمان جدید شرکت گاز  دهدشت حدود ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 
 
 
وی به موفقیت در موضوع پدافند غیر عامل برای برقرار دائم گاز در استان اشاره کرد و گفت : در حوزه زلزله سی سخت با ورود به این موضوع برای جلوگیری از نشتی ها و جلوگیری از خطرات ایستگاه اصلی گاز  قطع شد و در کمترین زمان ممکن و یک روز بعد گاز وصل شد.  
 
 
خادم  ۶۰ درصد نیروها را لیسانس و فوق‌لیسانس دانست و گفت:  پیمانکار در سیستمی موفق می شود که در یک سیستم بدون حاشیه باشد و اگر این موضوع رخ دهد با آنها برخورد خواهد شد.
 
وی گفت: در استان کمبود گاز نداریم اما باید گاز استان‌های شمالی را تامین کنیم اولویت تامین گاز خانگی است. این خبر را به مردم بدهیم که قطعی گاز در زمستان نخواهیم داشت.
 

در حال تکمیل//

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.