گروه: اخبار استان خبر: 192688 / تاریخ انتشار : 1400/7/24 ساعت : 14:01

ادامه واکسیناسیون کرونا در بام نفت ایران+تصاویر

واکسیناسیون کرونا در ۱۰ مرکز شهری و روستایی، ۱۲ پایگاه سلامت و ۲۸ خانه بهداشت و پایگاه های تجمیعی در گچساران همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛از تعداد ۱۲۰ هزار و ۵۵۷ دُز واکسن کرونا در شهرستان، ۷۵ هزار و ۱۷۳ نفر دوز اول و ۴۵هزارو ۳۸۲ نفر هم دوز دوم را دریافت کردند،که بیش از ۸۴ درصد جمعیت ۸۹ هزار نفری بالای ۱۸ سال تاکنون در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده اند.

این در حالی است که تاکنون ۷۱ درصد از دانش‌آموزان گروه هدف این شهرستان معادل هفت هزارو ۷۴۹ نفر واکسن کرونا را دریافت کرده اند،بنابراین واکسیناسیون دانش آموزان گروه هدف ۱۲ تا ۱۸ سال در این شهرستان هم اکنون در حال انجام است که بیش از۱۰ هزارو ۸۷۱ دانش آموز در این گروه سنی باید در مقابل ویروس کرونا واکسینه شوند.

به گفته متولیان امر بهداشت و درمان شهرستان در صورت تامین واکسن با توجه به ایجاد زیرساخت های لازم تا اوایل آبان امسال همه مردم گچساران واکسینه خواهند شد،هرچند واکسیناسیون کرونا در ۱۰ مرکز شهری و روستایی، ۱۲ پایگاه سلامت و ۲۸ خانه بهداشت و پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون کرونا در حال انجام است.

با این وجود نیز  55هزار و ۱۵۹مورد تست کرونا از ابتدای شروع ویروس کرونا تاکنون از افراد با علائم مشکوک در این شهرستان گرفته شده که تاکنون بیش از ۱۶هزار و ۷۸۲ نفر در این شهرستان به بیماری کرونا مبتلا شده انددرحالی که ۲۱۹ نفر در این شهرستان بر اثر ویروس کرونا جان باخته اند.

تصاویری از ادامه روند واکسیناسیون در مرکز تجمیعی گچساران(کانون جوانان بسیج و مصلی نماز جمعه) را شاهد باشید.

 

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.