گروه: اخبار استان خبر: 192588 / تاریخ انتشار : 1400/7/22 ساعت : 21:35
در پی مشکلات و مطالبات مردمی صورت گرفت:

بازدید دادستان عمومی و انقلاب از پروژه های عمرانی روستایی بخش موگرمون/تاکید برضرورت خدمات رسانی ادارات در مناطق محروم+تصاویر و فیلم

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده به همراه فرمانده سپاه ناحیه لنده و کلانتری بخش موگرمون از پروژه های عمرانی روستایی در این بخش بازید و بر ضرورت خدمت رسانی ادارات تاکیدکرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در پی برخی مشکلات و مطالبات مردمی در خصوص بعضی از پروژه های عمرانی و خدماتی توسط ادارات و نهادها، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده به همراه فرمانده سپاه ناحیه لنده، کلانتری بخش موگرمون با حضور در روستاهای سرتنگ آزادی، مورجن، آب زالو و پرورش ماهی ها و پروژه های عمرانی در این روستاها ضمن بازدید میدانی پای درد دل مردم این روستاها نیز نشست.

در این بازدید ابتدا دادستان به همراه هیئت همراه از وضعیت جاده روستای سرتنگ آزادی و آخرین وضعیت طرح گردشگری موگرمون بازدید کرد و نسبت به اجرای هرچه سریعتر طرح گردشگری موگرمون که با مشارکت بنیاد علوی و میراث فرهنگی و گردشگری در حال اجرا است تاکید کرد.

 

پرندوار دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده در ادامه با حضور در یکی از مزارع پرورش ماهی در بخش موگرمون ضمن هشدار به صاحبان این مزرعه گفت: عدم عرضه ماهی به مشتریان در محل تولید ماهی توسط صاحب مزرعه تخلف است وباید در همین مکان با قیمت مورد تائید تعزیرات ماهی به شهروندان ارائه شود.

وی تاکیدکرد: باتوجه به استفاده از منابع خدادای این منطقه و کسب درآمد زایی باید به مردم همین منطقه نیز خدمات رسانی صورت گیرد .

در ادامه نیز دادستان به همراه هیئت همراه با حضور در دومین مزرعه پروش ماهی نیز باتاکید بر رعایت حقوق شهروندان بر عرضه ماهی به شهروندان و رعایت حقوق شهروندی در ارائه خدمات به شهروندان تاکیدکرد.

 

قاضی پروندوار به همراه هیئت همراه در ادامه با حضور در روستای مورجن نسبت به گلایه مردم این روستا از وضعیت  عدم آسفالت جاده ارتباطی این روستا در دیدار با مردم این روستا مطالبه برحق مردم را مورد بررسی قرارداد.

افتخاری از شهروندان روستای مورجن با قدردانی از حضور دادستان و فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: بیش از 40روز است که بنیاد علوی و اداره راهداری شهرستان لنده پس از زیر سازی و قیر ریزی طول جاده که کمتر از 3کیلومتر است اقدام کردند که قرار بود یک روز پس از قیر ریزی آسفالت شود که تا به امروز 40روز از آن زمان می گذرد.

وی در ادامه گفت: در خصوص آب نماهای که توسط پیمانکار نیز احداث شد متاسفانه فاقد اصول زیرساختی است چرا که من خودم پیمانکار هستیم و تعهد می دهم که در فصل بازندگی و طغیان آب دره های فصلی خیلی جواب گو نباشد.

در ادامه نیز قاضی پرونداور گفت: در خصوص مطالبات شما این مهم مورد بررسی ویژه قرار خواهد گرفت و قطعا دستگاه های آسفالت و همچین آسفالت جاده این روستا در روزهای آینده باید صورت گیرد  و در این خصوص شما روستائیان عزیز نگرانی نداشته باشید.

وی تاکیدکرد: دستگاه های خدمات رسان موظف به ارائه خدمات متناسب به زیرساخت های لازم هستند و در این بین باید نسبت به عملکرد خود نیز پاسخگو باشند.

سرهنگ ویسی فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: این بازدید می تواند منشا خیری برای رفع مشکلات و کاهش نگرانی شهروندان در روستاهای بخش موگرمون باشد که امیدواریم در کمترین زمان مشکلات بر طرف شوند.

 

دادستان و هیئت همراه در ادامه با حضور در روستای آب زالو ضمن دیدار با جوانان این روستا به بررسی مطالبات آنان پرداخت که جوانان این روستا با قدردانی از حضور دادستان و هیئت همراه مهمترین مطالبه خود را بحث گازرسانی به روستا بیان کردند.

جوانان این روستا با اشاره به ظرفیت خوب دامداری در روستاها تاکیدکردند: باتوجه به فارغ التحصیل شدن در دانشگاه ها و بیکاربودن نسبت به ایجاد و راه اندازی دامداری اقدام کردند که روستاها بهترین مکان برای صنعت دامداری بوده لذا انتظار داریم دستگاه های خدمات رسان نسبت به تسهیل کردن خدمات خود به روستاها نهایت همکاری لازم را به مردم داشته باشند.

در ادامه نیز دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده با اشاره به اهیمت خدمات رسانی ادارات گفت: تمام ادارات و نهادها نسبت به ارائه خدمات به شهروندان چه روستایی و چه شهری موظف و مسول هستند و باید نسبت به تسهیل خدمات به خصوص در روستاها کوتاهی نداشته باشند.

پرندوار در ادامه تاکیدکرد: مشکل گازرسانی به روستای آب زالو نیز به طور ویژه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد گازرسانی به این روستا و سایر روستاهای بخش موگرمون باشیم.

تصاویر تکمیلی و فیلم در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.