گروه: اخبار استان خبر: 192183 / تاریخ انتشار : 1400/7/14 ساعت : 13:19
در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی شهرستان لنده مطرح شد:

امید آفرینی مهمترین شاخصه پلیس مردمی /جامعه پویا با همدلی مردم و پلیس تحقق خواهد یافت+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده گفت:امروز پلیس ما یک پلیس مردمی است که با امید آفرینی و تزریق امید در جامعه به پلیسی مردمی تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، مراسم تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی شهرستان لنده با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان، امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای تامین و اداری این شهرستان در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه لنده برگزارشد.در این مراسم سرگرد فرزین جمشیدی فرمانده سابق انتظامی شهرستان لنده گفت:اقدامات خوبی در راستای تحول آفرینی در راستای امنیت فراگیر صورت گرفت که راه اندازی پاسگاه انتظامی بخش موگرمون و دایر کردن شعبه حوزه نظام وظیفه در شهرستان و تخصصی کردن پلیس های تخصصی از اقداماتی بود که در مدت زمان سه سال خدمت در این شهرستان صورت گرفته است.

وی افزود: آنچه صورت گرفته است را به قضاوت مردم شریف می سپاریم که بیشترین همکاری را در راستای ارتفای شاخص های امنیت فراگیر صورت گرفته است.

فرمانده سابق انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد:همدلی و همراهی امام جمعه، فرماندهی و مجموعه سپاه و سایر نهادهای امنیتی و بزرگان وریشسفیدان و بنیادعلوی باعث شد تا بتوانیم در راستای اجرای ماموریت های ابلاغی گام های موفقی برداریم.

---

فرماندار شهرستان لنده در ادامه خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش و سلامتی برابر توصیه بزرگان دین است که لازمه هندیگر برای بقا جامعه هستند.

وی افزود:سابقه مدنیت و سبقه شهری لنده در گذشته به گونه ای بود که اولین مرکز اعزام نیرو به سربازی و حوزه نظام وظیفه بود که همین امر نشان از سابقه تاریخی این شهذستان است.

تورج رزمجو خاطر نشان کرد: شهرستان لنده جز شهرستان های با امنیت در استان است که این امنیت مرهون تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و همه نیروهای امنیتی و انتظامی است که با حمایت قوه قضائیه شکل گرفته است.

وی تاکید کرد:امروز پلیس ما یک پلیس مردمی است که با امید آفرینی و تزریق امید در جامعه به پلیسی مردمی تبدیل شده است.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: از تلاش های فرمانده سابق انتظامی شهرستان قدردانی می کنیم و برای فرمانده جدید شهرستان نیز آرزوی موفقیت داریم.در ادامه این مراسم حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده با اشاره استفاده بهینه از مناسبت های مذهبی در راستای کسب معرفت و سلوک بندگی بتوانیم نهایت بهره لازم را ببریم.

وی افزود: برای ترویج مکتب سعادت بخش انبیا الهی باید گام های اساسی برداشت و باید برای تعالی اندیشه جامعه گام برداشت.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: مدیران در حوزه های مختلف وظیفه دارند که با برنامه و تعامل بهینه به دنبال اجرایی کردن برنامه های خود باشند.

وی اظهارکرد: در نیروی انتظامی جدیت در نظم و امنیت در کنار معرفت افزایی و مردمی بودن کار ارزشمندی است که  حقیقتا مجموعه فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان لنده این مهم را اجرایی کردند و مردم نیز قدردان زحمات ارزشمند این فرمانده جوان هستند.

امام جمعه شهرستان لنده گفت:امیدواریم فرمانده جدید نیز در راستای اجرای عدالت اجتماعی و خدمت رسانی نیز بیستر شود که راه اندازی پلیس+١٠یکی از مهمترین نیازمندی های شهرستان است که امیدواریم مجموعه انتظامی استان این مهم را اجرایی کنند.
 

در ادامه این مراسم نیز مراد مرادی پور مدیر آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان لنده گفت: فرماندهی و مدیریت مهمترین اصل در پیشبرد اهداف ماموریتی سازمانی است.

وی افزود: تعامل و همکاری خوب نیروی انتظامی با مجموعه بنیاد علوی در راستای اجرای ماموریت های مختلف قابل تحسین بوده است که پیگیری های مصرانه وی باعث می شد تا نتایج خوبی برای این منطقه انتظامی اجرایی شود.


در ادامه سرهنگ محمود عدالت پرور فرمانده جدید انتظامی شهرستان لنده با گرامیداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس و تقدیر از حضور خانواده های معظم شهدا و اعضای شورای تامین و اداری شهرستان لنده قدردانی کردند.

وی افزود: امیداریم باتوجه به فرصت ایجاد شده بتوانیم با توجه به تملیف به عنوان یک سرباز بتوانیم باتکیه بر پیشگیری از وقوع جرم بتوانیم با مشارکت پذیری مردم و تعامل با پلیس بتوانند زمینه یک جامعه امین و پویا را ایجاد کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد:یکی از توصیه های مقام معظم رهبری بحث امین بودن نیروی انتظامی در جامعه با مردم است که امیدواریم بتوانیم این توصیه حضرت اغا را اجرایی کنیم.

وی تاکید کرد:تعامل سازنده با دستگاه ها و ادارات مختلف در راستای اجرای ماموریت های سازمانی بتوانیم یک رویه اجرایی قوی در راستای حفظ امنیت و ارامش جامعه گام های مهمی را اجرایی کنیم.

عدالت پرور در ادامه گفت: سپاه پاسداران با اقتدار خویش توانسته است یک نیروی مقدر مردمی باشد و این افتخاری است برای ما که بتوانیم با همکاری سپاه پاسداران در راستای اجرای ماموریت های امینیتی و حفظ ارامش مردم گام های اساسی برداریم.
 

در ادامه سرهنگ محمدی سیرت معاون هماهنگ انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا گفت:اگر امروز ما در شهرستان لنده شاهد امنیت فراگیر هستیم مرهون همدلی و همزبانی مردم  و ادارات در راستای ارتقای امنیت فراگیر هستیم.

وی افزود:  آنچه مقبول مردم است قطعا به دست نخواهد آمد ولی تمام تلاش مجموعه انتظامی در کشور برای اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری و ارتباط گیری سازنده با اقشار مختلف مردم است که هفته ناجا نیز فرصتی برای بیان عملکردها و اقدامات صورت گرفته در یکسال گذشته است تا مردم در جریان مجموعه اقدامات صورت گرفته قراربگیرند.

معاون هماهنگ انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مردمی بودن، اقتدار و توانمند شدن از مهمترین تاکیدات مقام معظم رهبری است که در کنار اقتدار باید رافت و مهربانی نیز حاکم شود تا حقوق عامه مردم تضعیف نشود.

وی افزود: تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی در شهرستان لنده در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تاکید بر استفاده از نیروهای جوان، خلاق و خوش اخلاق در راستای ارتقای شاخص های یک پلیس مقتدر و مهربان اجرایی شده است که این مهم در راستای امیدآفرینی در جامعه صورت گرفته است.

محمدی سیرت تاکید کرد:  تعامل سازنده بهترین راه حل برای اجرای ماموریت های موفق در جامعه است که امیدواریم این مهم از سوی مجموعه انتظامی شهرستان لنده در راستای سیاست های ابلاغی بتواند یک تعامل و هم اندیشی را با ادارات و نهادهای مختلف داشته باشیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

------

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.