گروه: اخبار استان خبر: 192047 / تاریخ انتشار : 1400/7/11 ساعت : 19:27

درخشش صدا و سیمای استان در کشور /"شب های شیدایی" رتبه برتر شد+تصاویر

صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد با عنوان برنامه زنده تلویزیونی "شب های شیدایی"مقام اول را در بین استان های کشور کسب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، شبکه‌های رادیو و تلویزیون استان ها با تدارک برنامه‌های متنوع در قالب‌های مختلف سریال، فیلم، مستند، ترکیبی و... به استقبال این هفته رفتند.

شبکه استانی دنا امسال نیز همچون سال‌های گذشته برنامه‌های متنوعی را به مناسبت هفته دفاع مقدس به روی آنتن برد که در این بین ویژه برنامه دفاع مقدسی "شب های شیدایی" با محوریت بسیج صدا و سیمای استان نیز از جمله این برنامه ها بود.

ویژه برنامه "شب‌های شیدایی" که در سال‌های گذشته با حضور فرماندهان و سرداران و یادگاران دوران دفاع مقدس توسط شبکه دنا تهیه، تولید و پخش می شد امسال نیز در ۱۰ برنامه تقدیم مخاطبان شد که هفت قسمت از این برنامه از شبکه اول سیما و سه قسمت نیز از شبکه استانی دنا به روی آنتن رفت.

گفتنی است برنامه زنده تلویزیونی "شب‌های شیدایی" به مناسب گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با حضور فرماندهان جنگ تحمیلی در مجموعه تیپ 48 سپاه فتح استان به روی آنتن رفت،هرچند برنامه تلویزیونی "شب های شیدایی" با 86 امتیاز، برنامه "ما مقتدریم" (سیستان و بلوچستان) با 84 امتیاز و "روایت ناتمام"(خراسان رضوی) با 79امتیاز مقام های اول تا سوم را در بین صدا و سیمای استان ها کسب کردند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.