گروه: اخبار استان خبر: 191947 / تاریخ انتشار : 1400/7/11 ساعت : 09:01

رنجنامه اهالی یک روستا برای استاندار و نماینده کهگیلویه/جاده ای 3 کیلومتری که 5 بار زیرسازی شد و از بین رفت

بیش از 16سال است که مردم روستای کتج از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده چشم انتظار آسفالت 3کیلومتر جاده هستند؛ این درحالی است که پنج بار این جاده زیرسازی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، ساکنین روستای کتج از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده بیش از 16سال است که چشم انتظار 3کیلومتر آسفالت هستند و این درحالی است که در این سال ها بیش از پنج بار زیرسازی صورت گرفته است و به علت عدم روکش آسفالت به حال خود رها شده است و باعث هدر رفت بیت المال شده است.

حال ساکنین این روستا نامه ای در قالب رنج نامه برای استاندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی فرستادند که به شرح زیر است:


به نام خدا
رنج‌نامه ای از طرف اهالی روستای کتج،بخش مرکزی شهرستان لنده
مسئولین محترم شهرستان لنده و استان کهگیلویه و بویراحمد ،نماینده محترم مردم و استاندار محترم استان و اصحاب رسانه و خبرنگاران محترم

با سلام و ادای احترام برای چندمین بار است که در فضای حقیقی و مجازی در ارتباط با هدر رفت  بیت المال و به نتیجه نرسیدن خواسته به حق مردم با شماها از طرق مختلف صحبت شد، اما هرچه از ما بیشتر اصرار می شود، انگار گوش شنوایی در این زمینه وجود ندارد.


روستای کتج زادگاه هفت شهید دوران دفاع مقدس است، که گلزار دو تن از این شهدای گرانقدر با فاصله ای حدود دو کیلومتر در روستای سرسوره و کتج قرار دارند، اما متاسفانه از سال 1386تاکنون قرار بود جاده این روستا که حدود 3کیلومتر است، آسفالت شود، بیش از چهار یا پنج بار زیرسازی شده، در طول این چند سال بخشداران و فرمانداران زیادی درطی مصاحبه ها و کلنگ زنی های متعدد قول آسفالت این جاده را دادند، اما هر بار دریغ از این که کاری از پیش ببرند.


در تازه ترین موارد از اسفند ماه گذشته این جاده به پیمانکار واگذار شده است، و هر از چندگاهی این پیمانکار سر و کله اش پیدا می شود، و قول تا پایان هفته را میدهد، اما ظاهرا این هفته ها پایانی ندارند، الان حدود تقریباً هشت ماه از زیرسازی مجدد این جاده می گذرد، کم کم داریم به فصل بارندگی ها نزدیک می شویم، اگر کاری صورت نگیرد برای چندمین بار زیرسازی این جاده از بین می‌رود و هزینه بیت‌المال به هدر می‌رود.


خواهشمند است که با همتی جهادی در این زمینه کام مردم محروم این روستا و روستاهای همجوار را شیرین کنید، مردمی که در سخت ترین شرایط همواره مدافع نظام و انقلاب بوده و خواهند بود.


منتظر پاسخ قانع کننده از طرف مسولین محترم شهرستان و مدیر کل محترم راهداری و حمل و نقل استان هستیم.


خداوند به همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیق خدمت گزاری صادقانه عنایت فرمایند.

از طرف اهالی روستای کتج،بخش مرکزی شهرستان لنده

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.