گروه: اخبار استان خبر: 191797 / تاریخ انتشار : 1400/7/7 ساعت : 15:55

ویروس بی تدبیری تنش آبی یاسوج از تابستان به پاییز منتقل شد

بی تدبیری در خصوص تنش آبی که هر ساله در فصل تابستان گریبانگیر شهروندان یاسوجی بود به پاییز شیوع پیدا کرد تا مردم همچنان تشنه عدم توجه مسئولان به خدمات باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نام یاسوج تداعی کننده پایتخت طبیعت ایران است و کمتر کسی هم تصور می‌کند این شهردر پس نامی که به یدک می‌کشد و با دارا بودن رودخانه های پر آب تشنه و با بحران کمبود آب مواجه است.

 

اگر چه شهروندان یاسوجی به خشکسالی و تنش سالهای اخیر کشور آگاهی دارند اما بخش زیادی از این کمبود ها را سوء مدیریت در سقایی آب عنوان می کنند.

 

در این زمینه یکی از شهروندان یاسوجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار کرد: عدم اقدام مناسب در مدیریت آب از سوی مسئولان متولی یاسوج را با قطعی چندین ساعته آب مواجه کرده است .

 

علی اضغر جمالی با اشاره به اینکه ویروس بی تدبیری در آب شهر یاسوج از تابستان ها به پاییز شیوع پیدا کرده است گفت: با پایان یافتن فصل گرم خیالمان راحت بود که دیگر شاهد قطعی های مکرر و چند ساعته آب در مرکز شهر یاسوج نیستیم اما متاسفانه بی خیالی مسئولان در خدمات رسانی آب به شهروندان نمی خواهد تمام شود.

 

وی با ابراز گلایه از قطعی آب در مرکز شهر یاسوج و خیابان های هجرت این شهر گفت: در فصل تابستان از ساعت 14 تا حدود ساعت 18 قطعی روزانه آب در این منطقه را داشتیم ولی با شروع فصل پاییز و در هفت روز گذشته ساعت 12 آب این منطقه قطع می شود.

 

یکی دیگر از شهروندان یاسوجی ابراز داشت: از مسؤولین شرکت آب استدعا داریم برای مردم واضح و شفاف بگویند مشکل کجاست  چرا روزانه باید شاهد قطعی مکرر آب در شهر یاسوج باشیم ؟

 

این شهروند یاسوجی ابراز داشت: مسئولان یاد گرفته اند مردم را مقصر کمبود ها معرفی کنند و نصب مخازن آب را راهکار اصلی بدانند در صورتی که همه کشور به پر آب بودن این استان اذعان دارند.

 

وی هدر روی آب را نتیجه فرسودگی های لوله های آب عنوان کرد و گفت: مسئولان سالها است به فرسودگی شبکه آب شهر یاسوج اشاره می کنند و برای رفع آن هم تدبیری چاره  نمی کنند.

 

صبح زاگرس آماده انتشار پاسخ شرکت آب و فاضلاب یاسوج در خصوص این مطالبه بحق شهروندان است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.