گروه: اخبار استان خبر: 191699 / تاریخ انتشار : 1400/7/6 ساعت : 21:55
رئیس مرکز بهداشت و درمان بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس:

67درصد بویراحمدی ها در مقابل کرونا واکسینه شدند+ جزئیات

رئیس شبکه بهداشت شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه 67درصد مردم این شهرستان در مقابل کرونا واکسینه شدند گفت: کرونا متاسفانه جان ۳۷۶نفر را تا کنون در شهرستان گرفته است.

 محمد یزدان پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت تزریق واکسن کرونا در این شهرستان گفت: کل واکسن  تحویل داده شده کرونا ۲۱۷ هزار و ۸۷۷ دُز و تعداد واکسن های تزریقی ۱۸۲ هزار و ۵۷۲ دُز است و  درصد تزریق واکسن نوبت اول ۶۷.۱ درصد و نوبت دوم ۳۲.۹  درصد است.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد اذعان داشت: بیشترین آمار تزریق واکسن در استان باتوجه به میزان تزیق واکسن متعلق به این شهرستان است.

وی  گفت : تا امروز ۸۰ هزار و ۵۶۰ مورد نمونه گیری پی سی آر گرفته شد که نمونه پی سی آر تعداد ۳۰ هزار و ۳۵۲ بیمار مثبت مشاهده شد، همچنین از مجموع ۲۷ هزار و ۹۲۱ نمونه تست رپید در این شهرستان ۳ هزار و ۹۷۶ نمونه مثبت اعلام شده است.

یزدان پناه به فراخوان برای تزریق واکسن کرونا از طریق سامانه پیامکی اشاره کرد و گفت: تعداد موارد فوتی قطعی ویروس منحوس کرنا در این شهرستان به ۳۷۶نفر رسیده است.

گفتنی است محل های مشخص شده برای تزریق واکسن در شهر یاسوج از ساعت ۸ الی ۱۲ همچنین ۱۵ الی ۲۰ آماده خدمات رسانی  به شهروندان هستند.

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.