گروه: اخبار استان خبر: 191662 / تاریخ انتشار : 1400/7/5 ساعت : 15:39
در دیدار سید ناصر حسینی پور و نماینده ولی فقیه در استان مطرح شد:

ظرفیتهای کهگیلویه و بویراحمد برای کاهش بیکاری بکارگرفته شود/شبانه روز وقتم را وقف خدمت به مردم می کنم

آیت الله حسینی در گفتگو با نماینده گچساران و باشت تاکید کرد: ظرفیتهای کهگیلویه و بویراحمد برای کاهش بیکاری بکارگرفته شود تا نهایت استفاده را برای رشد و توسعه ببریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این دیدار سید ناصر حسینی پور با تسلیت اربعین حسینی ، خود را سرباز رهبر انقلاب و مردم ایران و استان دانست و اظهار داشت: عزم خود را جزم کرده ایم که به همراه همکاران خود در مجلس و دولت انقلابی عدالت محوری و جهادگری را به منصه ظهور بگذاریم و با روحیه بسیجی شبانه روز خود را وقف خدمت به مردم کنیم.


این عضو کمیسیون اصل نود اظهار داشت: با وجود دولت و مجلس انقلابی دیگر بهانه ای برای کار نکردن نداریم و همه باید پای کار بیاییم تا باری از دوش مردم برداریم.

 

 نماینده ولی فقیه در استان با توصیه هایی در بحث بسط عدالت و توسعه و رفع تبعیض ها در جامعه به حسینی پور گفت: مسئله اصلی امروز نظام ، اشتغال است و باید از همه ظرفیت ها برای این مهم استفاده شود.


آیت الله حسینی همچنین بیان داشتند روحیه انقلابی و بسیجی باعث پیشرفت کشور و قوی تر شدن می شود و اگر نبود این روحیه معلوم نبود برابر ابرقدرت هایی که امروز جلوی ما به زانو درآمده اند چه سرنوشتی داشتیم.


امام جمعه شهر یاسوج افزود: باید از بسترهای خوبی که در استان است نهایت استفاده را برای رشد و توسعه ببریم.


وی از جمله این بسترها را گردشگری با استفاده از طبیعت بکر و هوای خوب و کوه ها و آبشارها دانست و گفت: با اتمام پروژه های نا تمام در حوزه گردشگری ، نفت، گاز و پتروشیمی می توان  افزایش تولید و نرخ اشتغال را  بالا برد تا بیکاری در استان ساماندهی شود.

 

آیت الله حسینی اظهار داشت:  با ایجاد بسترهای فرهنگی میتوان با مشکلات فرهنگی جامعه و آسیب های اجتماعی مبارزه کرد و ایجاد هیئت ها و حسینیه ها در این مهم نقشی اساسی دارند.

 
 
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.