گروه: اخبار استان خبر: 191654 / تاریخ انتشار : 1400/7/5 ساعت : 18:50
رزمندگان دیروز جهادگران امروز:

خدمت بی منت جهادگران بسیجی به روستائیان مناطق محروم در لنده+تصاویر

امروز و در راستای اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری به مناسبت هفته دفاع مقدس، گروه های جهادی در قالب اردوی خای یک روزه خدمات ارزشمندی به روستاهای محروم در شهرستان لنده ارائه می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به منظور خدمات رسانی به روستاهای محروم شهرستان لنده،گروه جهادی شهید هدایت الله طیب با هممکاری بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنده در قالب یک اردوی جهادی متشکل از پزشک و پرستار، دامپزشک، دارو، کارشناسان کشاورزی و دامپروری، کارشناس ورزش، کارشناسان فرهنگی با اجرای بازی های سرگرم کننده برای نوجوانان و جوانان و برنامه های متنوع فرهنگی در روستای مونه از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده برگزارشد.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در این اردوی جهادی با اشاره به اهمیت برگزاری چنین اردوی های گفت: اردوهای جهادی خدمت رسان کارهای بسیار ارزنده وبزرگی هستند که توسط جوانان مخلص در روستاها وشهرها برگزارمیگردند واین برنامه ها هستند که مردم را امیدوار میکنند وجوانان دیگر را نیز تشویق به جهاد درراه خدا می کنند.

امام جمعه شهرستان لنده افزود: دراین اردوها اهمیت نماز اول وقت جهادگران سفارش شده زیرا که این نماز در دید مردم تاثیر بسیاربزرگی خواهد گذاشت که خداراشکر جهادگران ازاهمیت آن آگاه هستند.


در ادامه نیز سرهنگ روح الله ویسی  فرمانده سپاه ناحیه لنده ضمن تبریک هفته دفاع مقدس وعرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی خطاب به مردم روستای مونه گفت: در هشت سال دفاع مقدس جهاد را دیدیم که چگونه بود والان جهاد همان جهاد است فقط روش آن عوض شده است.

وی افزود: در این دوسال گذشته همه به عینه دیدیم که گروه های جهادی ازابتدای بیماری منحوس کرونا چه خدمات ارزنده ای چه درزمینه های معیشتی، بهداشتی وچه عمرانی وسایر امورات به مردم شریف شهرستان ارائه کردند.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: امروز نیز گروه های جهادی شهید طیب و رهروان فاطمی به روش دیگر خدمات مورد نیازشما مردم شریف روستای مونه را به شما ارائه کردند که جای تقدیر وتشکر دارد.

وی افزود: مطمئن باشید که سپاه وبسیج واین چنین گروه های جهادی همیشه درخدمت شما خواهندبود ودرخدمات رسانی به شما مردم عزیز کوتاهی نخواهندکرد.در ادامه نیز سلمان تاج الدینی مسئول گروه جهادی شهید هدایت الله طیب گفت: این گروه جهادی به همراه گروه رهروان فاطمی خواهران باتوجه به درخواست های مردم روستای مونه با حضور متخصصان خود توانستند خدمات ارزنده ای ازقبیل پزشکی ،دامپزشکی،کارگاه های آموزشی پرورش قارچ ،دام سبک ،بافتنی با قلاب،احکام بانوان،مسابقات نقاشی ،مسابقات ورزشی،داروی پزشکی رایگان ،داروی دامپزشکی رایگان ،اهدای جوایز را به مردم شریف روستای مونه ارائه نمایند.

وی افزود: امیدواریم خداوند توفیق خدمت به مردم را به ما به بهترین شکل ممکن دهد تا بتوانیم خادمی این ملت را به نحو شایسته انجام دهیم و از تمام جهادگران شرکت کننده در این اردوی جهادی که بدون هیچ چشم داشتی شرکت کردند قدردانی می کنیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
 
---
 
---
 
 
---
 
---
 
---
 
---
 
---
 
---
 
---
 
---
 
---
 
---
 
---
---
 
---
---
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.