گروه: اخبار استان خبر: 191610 / تاریخ انتشار : 1400/7/4 ساعت : 21:13
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

دستگیری 5نفر و کشف یک قبضه سلاح گرم در یک نزاع عمومی در لنده/ممنوعیت استفاده از سلاح گرم در مراسمات عزاداری و شادی

جانشین انتظامی شهرستان لنده از دستگیری 5نفر و کشف یک قبضه سلاح گرم در یک نزاع عمومی و معرفی متهمین به دستگاه قضایی در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ سید یارمحمد موسوی نسب در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به خدمات شبانه روزی پلیس در برقراری امنیت و آرامش جامعه گفت: نیروی انتظامی به منظور تامین امنیت و آرامش روحی و روانی شهروندان در طول شبانه روز در حال خدمت است و در ایام کرونا نیز همگام با مسولان در خدمت به شهروندان بوده است.

وی افزود: در راستای ارتقای طرح صیانت از سلامت تک تک احاد جامعه نیروی انتظامی برای وظایف ذاتی خویش با برهم زنندگان امنیت و سلامت آحاد جامعه برخورد قاطع خواهد کرد.

جانشین انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: در راستای حفظ امنیت و آرامش شهروندان در یکی از نزاع های عمومی در سطح شهرستان 5نفر دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری و یک قبضه سلاح سرد کشف و ضبط و مخلان امنیت عمومی نیز به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی در ادامه تاکیدکرد:در راستای ارتقای امنیت عمومی شهروندان، از امروز بکارگیری و استفاده از سلاح گرم در مراسمات عزاداری و شادی ممنوع بوده و ضمن توقیف و باطل کردن مجوز سلاح فرد صاحب اسلحه نیز به عنوان متهم برای برخورد قضایی و کیفری به دستگاه قضایی معرفی خواهد شد.

موسوی نسبت تاکیدکرد: انتظار شهروندان هرگونه موارد مشکوک که منجر به سلب آرامش شهروندان می شود را باپلیس110درمیان بگذارند تا در اسرع وقت پیگیری شود.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.