گروه: اخبار استان خبر: 191510 / تاریخ انتشار : 1400/7/2 ساعت : 17:27
در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد:

هرکجا انقلاب نیاز داشت سینه بسیجیان سپر بلا شد/اقتدار ما نشات گرفته از تفکر دفاع مقدس است+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: هرجا که انقلاب نیاز داشته است بسیجیان جان بر کف حضور فعال داشته اند و در عرصه های مختلف خوش درخشیده اند که مصداق عینی این حماسه دفاع مقدس است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،فرمانده سپاه ناحیه لنده پیش از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت:آنچه امروز رسالت خویش را به عنوان یک وظیفه در سپاه و بسیج می دانیم بحث حفظ دستاوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامی و پیروی از فرامین فرماندهی کل قوا است.

وی افزود : هرجا که انقلاب نیاز داشته است بسیجیان جان بر کف حضور فعال داشته اند و در عرصه های مختلف خوش درخشیده اند که مصداق عینی این حماسه دفاع مقدس است.

سرهنگ پاسدار روح الله ویسی گفت: ملت شریف ایران در طول سال های بعد از انقلاب همیشه نقشه های دشمنان را با حضور بصیرتمندانه خویش در عرصه های مختلف خنثی کرده اند و در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی دفاعی مقدس را خلق کردند که تمام جهانیان را به حیرت وا داشت.

وی در ادامه تکید کرد:دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند رزمندگان و بسیجیان جای جای ایران اسلامی و جبهه مقاومت اجازه نخواهند داد تا خدشه ای به مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی وارد شود و همیشه آماده هستند.

وی افزود : در هفته دفاع مقدس امسال بیش از 50عنوان برنامه های متنوع در سطح شهرستان لنده در حوزه ها و پایگاه های بسیج اجرا شده  و در حال اجرا است.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت:بصیریت، شجاعت، ولایت مداری و اجرایی نمودن دستورات و منویات امام راحل و مقام معظم رهبری از مهمترین ویژگی ها و شاخص های رزمندگان و بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس و هم اکنون می باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:تلاش های خوبی در راستای اجرای ماموریت های سپاه پاسداران به خصوص در رزمایش مواسات و همدلی و کمک های مومنانه شکل گرفت که بخشی با همکاری بنیاد علوی در سطح شهرستان و سایر ادارات اجرایی شده است.

ویسی گفت: در خصوص ساخت منازل محرومین و احداث سرویس های بهداشتی و گازکشی به منازل محرومین و نیازمندان نیز اقدامات خیلی خوبی در طول یکسال گذشته در راستای محرویمت زدایی صورت گرفته است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.