گروه: اخبار استان خبر: 191464 / تاریخ انتشار : 1400/7/1 ساعت : 10:43
در یادواره ۸۸شهید شهر سوق مطرح شد؛

مهمترین دستاورد یادواره های شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است +تصاویر

امام جمعه شهر دهدشت با اشاره به اینکه حفظ آرمان های شهدا در جامعه مهم و واجب است گفت: برگزاری یادواره شهدا نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره ۸۸ شهید گلگون کفن دفاع مقدس شهر سوق  با حضور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان وایثارگران، اقشارمختلف مردم و مسولان شهرستانی از طرف حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع)  با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

 

امام  جمعه دهدشت در این آیین با اشاره به اینکه مقام شهدا در نزد خداوند برابر مقام انبیا وصالحان است گفت: برگزاری یادواره شهدا نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد.

 

حجت الاسلام علی وحدانی فر با تاکید بر اینکه حفظ آرمان‌های شهدا در جامعه،  شهدا به عنوان مشعل‌های فروزان چراغ راه ملت و دولت هستند افزود: حفظ آرمان های شهدا در جامعه مهم و واجب است، و آنها را باید با ولایت شناخت و  امروز وظیفه ما در مقابل شهدا بسیار سنگین است.

 

وی تصریح کرد : اگر می خواهیم در راه شهدا حرکت کنیم ولایتمداری و بصیرت ضرورت است و با پایبندی به این دو شرط مورد شفاعت شهدا قرار می‌گیریم.

 

امام جمعه دهدشت بیان داشت: بصیرت شهداء موجب شد که آنها از مسیر اصلی خارج نشوند،چرا خیلی ها به دین اسلام خدمت کردند اما بصیرت شهداء را نداشتند.

 

 در این آیین با حضور مسئولان شهرستانی و بخشی از خانواده شهدا ومدافعان سلامت تجلیل شد.

 

تصاویر تکمیلی:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.