گروه: اخبار استان خبر: 191422 / تاریخ انتشار : 1400/6/31 ساعت : 11:18

همایش تجلیل از خَیرین شهرستان دنا برگزار شد+تصاویر

همایش تجلیل از خیرین ومؤثرین زکات، اکرام ایتام، مشترکین صدقات، کمکهای خاص و طرح های مبتنی بر نیاز در دفتر امام جمعه شهر سی سخت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام مصباح نژاد امام جمعه سی سخت در این همایش با بیان اینکه زکات یک ظرفیت و طرح اسلامی است، گفت: اسلام برای طهارت و تزکیه نفس، احکام و برنامه هایی به انسان داده است که عمل به این احکام تمام کننده وتصدیق کننده ایمان است و عمل بیشتر باعث تقوای بیشتر است.

 

جهانبخش رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) سی سخت در این همایش گفت: میزان کمک های مردمی ۶ ماهه سال ۱۴۰۰ بیش از ۲ برابر کل سال ۱۳۹۹ و بیش از ۴ برابر دوره مشابه در سال قبل بوده و این پیشرفت را مدیون نظرات الهی، اعتماد خیرین به امداد و تلاش مؤثرین در این امر بوده ایم.

 


شکیبائی مسئول مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) سی سخت نیز ضمن گرامیداشت یاد خَیر بزرگ منطقه سی سخت "مرحوم حاج حسام فروتن" گفت: تقدیر و تشکر می کنیم از تمامی خیرین بومی و غیر بومی که با مساعدتهای خود شادی را به نیازمندان هدیه می کنند و به خصوص در بحران کرونا و حادثه زلزله سی سخت چهره غم را تا حدودی از نیازمندان زدودند.

 

وی افرود: اکثر خیرین بومی مخالف رسانه ای شدن و آشکار شدن نام خود هستند، این در حالی است که پرداخت صدقات و امانات شرعی به صورت الکترونیکی به خصوص از دوره شیوع کرونا پیشرفت چشم گیری داشته و شماره کارتهای مجازی صدقات؛ ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۱۸۷۲۲  و امانات شرعی:  ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۶۵۲۷ جهت جمع آوری کمکهای مردمی هستند.

 

تصاویری از این همایش در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.