گروه: اخبار استان خبر: 191398 / تاریخ انتشار : 1400/6/30 ساعت : 14:44

سردرگمی مردم کهگیلویه و بویراحمد با نسخه پیچی شرکت گاز/ تخته گاز اپلیکیشن گاز در عدم خدمات دهی +عکس

اختلال در اپلیکیشن خدمات الکترونیک شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد داد مردم این استان را دراورده تا با نسخه پیچی جدید و عدم خدمات دهی مناسب کرونا تهدیدی برای سلامت شهروندان باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از حذف قبوض کاغذی گازبها در شرکت گاز با نسخه پیچی این شرکت اپلیکیشن خدمات، نصب و راه اندازی شد تا این کار سبب صرفه جویی در زمان، هزینه ها و شفافیت در صورتحساب ها باشد.

 

با استقبال کاربران از این اپلیکش علاوه بر مزایای عنوان شده می توان از فرصت مبارزه با شیوع گسترده کرونا نیز بهره برد و در خانه خدمات را پیگیری کرد.

 

اپلیکیشن خدمات گاز کهگیلویه و بویراحمد مدتهاست که داد مشترکان را دراورده و با عدم دسترسی مناسب و نقص در خدمات دهی یادآور سالهای گذشته و رجوع مشترکان برای دریافت خدمات این شرکت شده است، خدماتی که در این روزهای کرونایی می تواند با مراجعه ارباب رجوع به شرکت گاز شیوع بیشتر آن را مشاهده کرد.

 

اگر چه پیشتر مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: چشم انداز این شرکت قرار گرفتن در بین ۱۵ شرکت برترگازرسانی کشور است و برای تحقق این هدف، برنامه های میان مدت و کوتاه مدت طراحی و با استفاده از روش ها و مدل های تعالی سازمان با همه توان از ظرفیت‌های موجود جهت دستیابی به اهداف، حداکثر استفاده را خواهیم کرد اما  از دسترس خارج شدن اپلیکش خدمات رسان شرکت بدون شک از نظر مردم یعنی عدم توانایی در خدمات دهی .

 

امید است در روزهایی که فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است با پشتیبانی شرکت گاز استان از این اپلیکیشن خدمات رسانی به مردم تسریع یابد.

 

 
 
 
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.