گروه: اخبار استان خبر: 191329 / تاریخ انتشار : 1400/6/29 ساعت : 12:17

توصیه ای دوستانه به نماینده گچساران و باشت/در عزل و نصب های مدیران دخالت نکنید

اگرچه سید ناصر حسینی پور دغدغه ای دلسوزانه نسبت به موضوع داشت اما این موضوع باعث نمی شود که به این صراحت وارد کارزار شود و اینگونه بیانیه ای را منتشر کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حسین کوشکی - روز گذشته واکنشی تند از سوی نماینده گچساران و باشت در فضای رسانه ای استان منتشر شد که این موضوع حکایت از برخی نگرانی های وی در خصوص یک اداره کل بود.

خرداد ماه امسال رهبر معظم انقلاب در ویدئوکنفرانسی که با نمایندگان مجلس داشت صراحتا نمایندگان مجلس را از انتصاب مدیران اجرایی استان ها بر حذر داشت.

اگرچه واقعا در برخی موارد کارد به استخوان می رسد و سیاسی کارهای در برخی ادارات کار را به نقطه آخر می رساند، اما مجلس انقلابی که خود داعیه دار جریان انقلابی است باید پیشتاز در امر ولایت مداری باشد.

اگرچه سید ناصر حسینی پور دغدغه ای دلسوزانه نسبت به موضوع داشت اما این موضوع باعث نمی شود که به این صراحت وارد کارزار شود و اینگونه بیانیه ای را منتشر کند.

انتظار می رود رویه متعادلی در پیش گرفته شود و در قبال این موضوعات سعه صدر بیشتری در پیش گرفته شود و در این بین نگاه سایر جریانات به این مسائل نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

اینکه در برخی موارد از نمایندگان مشورت خواسته شود کار بجایی است و حتی می توان به وسیله آنها پتانسیل ها و ظرفیت های نیروی انسانی هر منطقه بیشتر در معرض شکوفایی قرار گیرد.

ریل آرامش و توسعه در شهرستان های باشت و گچساران این روزها نیاز به کمی جانب داری های محتاطانه دارد و می طلبد مسئولان امر با یک نگاه هوشمندانه نسبت به مسائل و رصد دقیق، فضای آرامش بخش بیشتری را پی بگیرند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.