گروه: اخبار استان خبر: 191267 / تاریخ انتشار : 1400/6/28 ساعت : 20:48
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

نقش طرح سردار سلیمانی در افزایش میزان استقبال از واکسیناسیون در لنده/13هزار دوز واکسن در مناطق شهری و روستایی تزریق شد+صوت

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از نقش فعال طرح سردار سلیمانی در افزایش واکسیناسیون عمومی کرونا در این شهرستان خبرداد.

نورمحمد نعمتی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان لنده تا الان نارنجی بود که این وضعیت در حال بهبود است و تعداد موارد مثبت نیز روز به روز در حال کم شدن است.

وی افزود:تا امروز بیش از 13هزار دز واکسن در مناطق شهری و روستایی این شهرستان تزریق شد که تا کنون فرهنگیان نیز تعداد75درصد نوبت اول و بیش از 25درصد نوبت دوم واکسن را دریافت کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد:از این میزان بیش از ٨هزار دز متعلق به افراد ١٨ تا٢٣سال و 5هزاردز متعلق به افراد 24سال تا 80سال می باشند که بیش از 65درصد جمعیت شهرستان را شامل می شوند.

نعمتی گفت:در پیک های قبلی به دلیل عدم واکسیناسیون عمومی شاهد شیوع و افزایش میزان مرگ ومیر بودیم ولی در پیک جدید به دلیل تزریق واکسیناسیون این مهم به کمترین سطح ممکن رسیده است.

وی گفت: همه باید کمک کننده تا روند ایمنی شهروندان بالا برود و همه باید نسبت به اجرای طرح ملی واکسیناسیون نیز مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از نقش فعال طرح سردار سلیمانی با همکاری و مشارکت سپاه ناحیه لنده در افزایش واکسیناسیون عمومی کرونا در این شهرستان خبرداد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت:طرح سردار سلیمانی با رصد و پایش، پیگیری و کمک به روند اجرای طرح ملی واکسیناسیون باعث شد که رشد واکسیناسیون روند خوبی را طی کند.

انتهای پیام 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.