گروه: اخبار استان خبر: 191247 / تاریخ انتشار : 1400/6/29 ساعت : 10:51

پیک پنجم کرونا دربهمئی نزولی شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی با اشاره به نزولی شدن پیک پنجم کرونا گفت : با برنامه ریزی انجام شده تا پایان آبان ماه کار واکسیناسیون و تزریق واکسن در شهرستان نهایی می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هاشم طاهری افزود: بر اساس آماری که در اختیار داریم پیک پنجم را در شهرستان بهمئی رد کرده ایم و هم اکنون آمار  نزولی شده است.

 

وی با اشاره به کاهش مبتلایان کرونا در این شهرستان گفت:  به نظر می رسد پیک پنجم کووید در شهرستان بهمئی شیب نزولی پیدا کرده است.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی اظهار کرد: افراد بالای ۱۸ سال را به تعداد ۲۷ هزار نفر تزریق مرحله اول داشتیم و مرحله دوم ۱۶ هزار ۴۲ نفر تزریق واکسن داشتیم که عدد قابل قبولی می باشد یعنی تقریبا ۶۰ درصد جمعیت شهرستان بهمئی واکسینه شدند .

 

طاهری افزود: بر اساس برسی های انجام شده و ظرفیت واکسیناسیون تا اواخر آبان ماه می توان گفت تزریق واکسن در شهرستان بهمئی پایان می یابد و کل جمعیت هدف در این مدت باید واکسینه و کرونا را کنترل کنیم و جشن پایان کرونا را بگیریم .

 

وی در پایان گفت: در شهرستان ما با توجه به استقبال خوب مردم هیچ گونه مشکل تامین واکسن نداریم و مردم با خیال راحت و با آرامش در محل واکسیناسیون برای تزریق واکسن کرونا حضور داشته باشند و افرادی که تا کنون واکسن خود را دریافت نکرده اند حتما در محل مشخص شده حضور پیدا کنند .

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.