گروه: اخبار استان خبر: 191048 / تاریخ انتشار : 1400/6/24 ساعت : 09:28

نیر در آتش می سوزد+ فیلم و عکس

آتش سوزی در منطقه کوه نیر لوداب شهرستان بویراحمد همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آتش سوزی کوه نیر شهرستان بویراحمد که از ساعت 20 شب گذشته آغاز شده بود با وجود اعزام اکیپ منابع طبیعی و گروه های مردمی همچنان ادامه دارد.


مدیر کل منابع طبیعی در گفتگو با صبح زاگرس با اشاره به صعب العبور بودن کوه و و وزش باد گفت: عملیات اطفای آتش همچنان ادامه ادامه دارد.

 

غلامحسین حکمتیان با تاکید به اعزام نیروها منابع طبیعیبه منطقه کوه نیر لوداب در شهرستان بویراحمد عنوان کرد: در شرایط حاضر میزان خسارت آتش سوزی ها به جنگل ها  مشخص نشده است.

 

وی به حضور ستاد مدیریت بحران، استاندار و بخشدار اشاره کرد و ادامه داد: درخواست بالگرد توسط منابع طبیعی  صورت نگرفته است و اگر مدیریت بحران تشخیص دهد در خواست بالگرد می دهد.

 

این مسئول در ادامه افزود: به دلیل شیب و پوشش بالا و همچنین در برخی مواقع وزش باد آتش سوزی ممکن است به نقطه ای دیگر سرایت کند و زمان خاموشی آن مشخص نیست.

 

کوه نیر با ارتفاع ۳۴۵۰ متر از سطح دریاهای آزاد، یکی از کوه‌های ایران واقع در رشته‌کوه زاگرس جنوبی است. این کوه در استان کهگلیویه و بویراحمد و در فاصله ۳۵ کیلومتری از شهر دهدشت واقع و دومین کوه بلند کهگلیویه و بویراحمد بعد از رشته کوه دنا است.

 
---

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.