گروه: اخبار استان خبر: 190831 / تاریخ انتشار : 1400/6/20 ساعت : 21:34
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

تزریق واکسن کرونا در شهرستان لنده از مرز۱۱هزار دز گذشت/فعال کردن دو مرکز واکسیناسیون جدید

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از تزریق بیش از ۱۱هزار و ۳۵۰دز واکسن در طرح ملی واکسیناسیون کرونا در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،نورمحمد نعمتی در خصوص آخرین وضعیت میزان مشارکت شهروندان در طرح ملی واکسیناسیون در شهرستان لنده گفت: برابر آخرین آمار مرکز واکسیناسیون شهرستان لنده تا امروز بیش از ۱۱هزار و ۳۵۰دز واکسن در شهرستان لنده تزریق شده است.

وی افزود: از این تعداد بیش از ۳هزار و ۵۰۰دز تزریق نوبت دوم بوده است که روند یک روند رو به رشدی در بحث اجرای طرح ملی واکسیناسیون است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: باتوجه به استقبال کم برخی شهروندان، روز گذشته بحث حضور کارشناسان و واکسن در سطح روستا‌ها و مساجد شهرستان را در دستورکار قراردادیم تا میزان مشارکت مردمی را افزایش دهیم.

وی در ادامه گفت: بحث واکسیناسیون افراد بالای ۱۸سال در سه مرکز واکسیناسیون سالن خدیجه کبری(س) در کنار مدرسه ابتدایی شهید فتحی و پایگاه سلامت شماره ۱واقع در پشت ساختمان مرکز جامع سلامت شهرلنده و پایگاه سلامت شماره ۲واقع در خیابان شهید رجایی شهرلنده آماده تزریق واکسن به متقاضیان می‌باشند.

نعمتی در ادامه اظهارکرد: واکسن به اندازه کافی در سطح شهرستان موجود هست و شهروندان می‌توانند در ساعت ۸الی ۱۳ در نوبت صبح و از ساعت۱۷الی ۲۰در نوبت عصر به مراکز تزریق واکسن مراجعه نمایند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.