گروه: اخبار استان خبر: 190827 / تاریخ انتشار : 1400/6/21 ساعت : 07:35
وقتی ندای همدلی طنین انداز می شود:

اقدام شایسته گروه های جهادی در ساماندهی قبرستان لنده+تصاویر و فیلم

در اقدامی ارزشمند از طرف جمعی از جوانان انقلابی شهرستان لنده عملیات بتن ریزی کف سالن نمازمیت این شهرستان ساماندهی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، تفکر بسیجی و داشتن روحیه جهادی در جامعه می تواند به موتور پیشران حرکت روبه جلوی برای رسیدن به پیشرفت و تعالی جامعه شود.

در این بین حضور نسل جوان و تشنه خدمت بی منت برای حضور در صحنه های مختلف در این مقطع زمانی و تنها برای اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری برای خدمت بی منت به مردم می تواند تسکینی بر دردهای مردمی باشد که چشم انتظار خدمت بی منت هستند.

بیش از سه روز است که در فراخوانی که جمعی از جوانان مومن و انقلابی در قالب گروه های جهادی مردمی برای بتن ریزی کف سالن برگزاری نماز میت در قبرستان لنده زده شد از روز گذشته جمع زیادی از شهروندان به خصوص جوانان در پاسخ به این فراخوان با حضور خویش اقدام به بتن ریزی کف این مکان برای برگزاری نمازهای میت در قبرستان این شهرکردند.

مشارکت خوب خیرین برای کمک به بتن ریزی این مکان و همکاری برخی ادارات و نهادها باعث شد تا جوانان در قالب یک گروه جهادی مردمی متشکل از جوانان بسیجی، هیئتی و اقشار مختلف مردم به میدان بیایند و اقدام به تکمیل این مکان برای برگزاری نمازهای میت کنند.

این اقدام ارزشمند و قابل تحسین آن هم با حضور جوانان دهه هشتادی نوید یک آینده روشن برای این شهرستان را دارد که جوانانی خوب و بدون ادعا در صحنه دارد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.