گروه: اخبار استان خبر: 190823 / تاریخ انتشار : 1400/7/2 ساعت : 12:13

نصب سکوی های پَرش در خیابان های یاسوج+تصاویر

شهر یاسوج نام پایتخت طبیعت ایران را به یدک می کشد اما نبود زیر ساخت های نامناسب و همچنین بی کیفیتی در مبلمان شهری تناسبی با نام پایتخت طبیعت ایران ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یاسوج پایتخت طبیعت ایران و به عنوان پیشانی استان مطرح است، وجود جاذبه های مختف در این شهر و همچنین ظرفیت های مختلف گردشگری ئر ایامی غیر از ایام شیوع کرونا سبب می شود تا سالانه گردشگران مختلفی در این شهر حضور پیدا کنند.

 

در کنار ظرفیت ها و پتانسیل های مختلف برای گردشگری، توجه به رشد و توسعه امکانات و افزایش کیفیت مبلمان شهری نقش اثر گذاری در جذب گردشگر و بهره کافی بردن از فرصت ها برای افزایش رشد اقتصادی و معرفی مرکز استان به نقاط مختلف کشور دارد.

در شرایطی که انتظار شهروندان و همچنین گردشگران برای داشتن شهری آباد همراه با زیر ساخت های مناسب توسط مسئولان شهری و در راس آن شهرداری باید برآورده شود، اما وجود مشکلات ابتدایی نظیر خیابان های همراه با دست انداز، چاله های عمیق و به تازگی نصب سرعت گیرهای غیر استاندارد سبب تعجب شهروندان و گلایه آن ها شده است.

سوالی که در ذهن شهروندان نقش می بندد این است که نصب سرعت گیرهای بدون علائم  با ارتفاع نامناسب و بدون علائم که روزها سبب غافلگیری و شب ها سبب پرش ناگهانی خودروها می شود چه سودی جز برای تعمیرکاران و قطعه فروشان خودرو دارد.

 

گفتنی است سرعت گیرهای فوق در بنسنجان و در مجاورت جمعه بازار شهر یاسوج، ورودی پل سوم بشار به سمت اکبرآباد و دیگر نقاط شهر یاسوج قابل مشاهده است.

 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مجید
1400/7/3 - 22:52
یاسوج متاسفانه از همه ی شهرای ایران موقعیت پایینتری داره. نمیدونم چطور اسم شهر گذاشتن روش.. مسعولاندبی کفایت
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.