گروه: اخبار استان خبر: 190761 / تاریخ انتشار : 1400/6/18 ساعت : 15:08
معتمدی زاده در گفتگو با صبح زاگرس؛

واکنش شرکت توزیع نیروی برق به مطالبه زن عشایری در بویراحمد/بهسازی شبکه برق 250 روستای استان تا پایان سال

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به مطالبه بانوی عشایری از واگذاری پنل خورشیدی به عشایراستان خبر داد و گفت: بهینه سازی شبکه برق 250 روستا تا پایان سال 1400 انجام می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جمال معتمدی زاده در واکنش به انتشار خبر گلایه های بانوی عشایری در منطقه سرگچینه بویراحمد ( اینجا بخوانید) گفت: بالغ بر 500 پنل خورشیدی بین خانواده های عشایری استان توزیع شده و به زودی این پنل ها به عشایر شهرستان بویراحمد واگذار می شود.

 

وی با بیان اینکه در حدود 200 خانواده عشایری شهرستان بویراحمد برای دریافت پنل های خورشیدی از طریق امور عشایری استان نام نویسی کرده اند گفت: این پنل ها در حال حاظر در انبار شرکت موجود و با فراخوانی امور عشایری استان از این افراد مراحل واگذاری انجام می شود.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق هرگونه واگذاری به افراد را بر اساس فرمت مشخص شده عنوان کرد و گفت: بالغ بر یک هزار پنل خورشیدی به عشایر استان واگذار می شود.

 

معتمدی زاده با اشاره به برق رسانی به 20 روستای استان گفت: تابستان سختی را پشت سر گذاشتیم و از ابتدای شهریور در کهگیلویه و بویراحمد خاموشی برنامه ریزی شده نداشتیم.

 

او در ادامه افزود: 250 روستای کهگیلویه و بویراحمد را در قالب 50 پروژه اصلاح و بهینه به زودی کار اجرایی آنها آغاز و تا پایان سال 1400 به بهره برداری می رسد.

 

معتمدی با تاکید بر اینکه به دلیل عدم وجود پست فوق توزیع در حوزه دیشموک و قلعه رئیسی مشکل ناپایداری و قطع شبکه برق را داریم گفت: رفع این مشکل نیازمند سرمایه گزاری برق منطقه را می طلبد و در خوشبینانه ترین حالت اگر از فردا بدون مشکل اعتباری کار شروع شود 5 سال طول می کشد تا این پست به بهره برداری برسد.

 

وی ابراز داشت خاموشی ناشی از کمبود تولید را از ابتدای شهریور نداشته و اگر مشکل خاصی بوجود نیاید  دیگر شاهد خاموشی نخواهیم بود.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.