گروه: اخبار استان خبر: 190692 / تاریخ انتشار : 1400/6/18 ساعت : 09:45

شهرستان دنا رتبه اول در طرح واکسیناسیون کرونا/ بسیج تمام دستگاه ها در دنا برای مقابله با کرونا+تصاویر

رئیس شبکه بهداشت دنا با بیان اینکه تا کنون ۲۵ هزار دُز واکسن دریافت کرده این گفت: شهرستان دنا رتبه اول در طرح واکسناسیون کرونا در استان را دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پریسایی رئیس شبکه بهداشت دنا در خصوص واکسیناسیون در سطح شهرستان گفت: خوشبختانه مردم استقبال خوبی از واکسیناسیون نشان داده اند  و کارکنان ما شبانه روزی پای کار هستند.

 
وی بیان کرد: پوشش نوبت اول واکسن در شهرستان دنا ۵۰ درصد، در استان ۴۱ و در کشور ۳۱ درصد است همچنین پوشش نوبت دوم واکسیناسیون در شهرستان دنا ۲۳ درصد، در استان ۱۸ و در سطح کشور ۱۶ درصد است.
 
پریسایی افزود: از لحاظ طرح واکسیناسیون در سطح استان رتبه خوبی داریم و امید است تا پایان مهرماه با رسیدن واکسن ۹۰ درصد جمعیت هدف واکسینه شود.
 
پریسایی گفت: تا کنون ۲۵ هزاران دز واکسن دریافت کردیم که در حال حاضر سه واکسن سینوفار، استرازانکا و برکت در شهرستان دنا وجود دارد که مردم به انتخاب خود دریافت می کند.
 
وی گفت: به لطف خدا یک فضای همکاری در سطح شهرستان دنا وجود دارد و تعامل خوب سپاه وبسیج، امام جمعه ،فرمانداری و ادارات با شبکه بهداشت دنا منجر به کسب رتبه اول دنا در طرح واکسناسیون در استان شده است.
 
 
پریسایی افزود: کارکنان بهداشت شهرستان دنا بیش از ۲۰ ماه است که شبانه روزی در حال مبارزه با کرونا هستند و در دورترین نقاط مرزی استان که جزو شهرستان دنا هستند حضور پیدا کرده  ومردم را واکسینه می کنند، بعنوان مثال معاون درمان شبکه بهداشت دنا و جمعی از همکاران روز گذشته به منطقه جلاله در مرز استان چهارمحال و بختیاری رفته و جمعیت بالای ۱۸ ساله آن منطقه را واکسینه کردند.
 
 
تصاویری از مرکز واکسیناسیون شهر سی سخت در زیر آمده است:
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.