گروه: اخبار استان خبر: 190541 / تاریخ انتشار : 1400/6/14 ساعت : 12:43
معاون هماهنگ کننده سپاه فتح در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

تزریق روزانه 1500 دُز واکسن کرونا در مراکز واکسیناسیون سپاه فتح + تصاویر

سعید برومند زاده با اشاره به راه اندازی 2 مرکز واکسیناسیون کرونا در یاسوج و گچساران توسط سپاه فتح گفت: روزانه 1500 دُز واکسن کرونا در این مراکز تزریق می شود.

 معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو باپایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص واکسیناسیون عمومی مردم توسط بسیج و سپاه در استان گفت: در راستای دستور  مقام معظم رهبری و استفاده از همه ظرفیت های بسیج و سپاه و سایر نهاد ها در بحث مبارزه با ویروس کرونا سپاه فتح استان مراکز تجمعی  واکسیناسیون را با همکاری  دانشگاه علوم پزشکی استان و مراکز بهداشتی شهرستان ها ایجاد وبا استفاده از ظرفیت نیروی انسانی بسیج و سالن های ورزشی و  9 دی در مبارزه با شیوع و واکسینه کردن عموم مردم تلاش می کند.

 

 وی افزود: سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد 2 مرکز اختصاصی از لحاظ مکان و نیروی انسانی متخصص، پرستار و واکسیناتور و همه کادر اجرایی در مرکز استان و شهر گچساران راه اندازی کرده است.

 

برومندزاده  بیان داشت: در مرکز واکسیناسیون شهر یاسوج پیش بینی 10 شده که 5 خط آن فعال و به تناسب میزان واکسنی که در اختیار ما قرار می گیرد خط هافعال می شوند.

 

او با اشاره به ظرفیت 5 هزار دز واکسن در روز گفت: در حال حاضر روزانه 500 نفر در حسینه ثارالله یاسوج واکسینه می شوند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح با تاکید بر اینکه از طریق دانشگاه علوم پزشکی گروه های سنی و جامعه  هدف به سپاه معرفی و متناسب با ظرفیت ها در این مرکز  واکسینه کردن مردم انجام می شود افزود: در مرکز گچساران  روزانه 700 تا 1000 نفر واکسینه می شوند.

 

وی در خصوص کمک های مومنانه نیز افزود: از ابتدا  انتشار ویروس کرونا تا کنون بالغ بر 20 هزار بسته معیشتی در راستای کمک به نیازمندان مبتلا به ویروس کرونا توسط فرماندهان نواحی توزیع شد.

برومند زاده در پایان تصریح کرد: سپاه فتح در کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر راه اندازی مراکز واکسیناسیون، دانشگاه علوم پزشکی را با در اختیار گذاشتن نیرو و اماکن همراهی می کند.

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.