گروه: اخبار استان خبر: 190463 / تاریخ انتشار : 1400/6/12 ساعت : 14:07

نامه نماینده گچساران و باشت به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج/حسینی پور:به عنوان وظیفه ذاتی باید به بیمارستان های کرونایی گچساران می آمدید

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نامه ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نوشت و از عدم سرکشی رئیس دانشگاه از بیمارستان های گچساران با وجود حجم بالای فوتی ها انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سیدناصر حسینی‌پور پس از بازدید میدانی از مراکز درمانی گچساران نامه ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد نوشت.

 

متن نامه نماینده گچساران و باشت به شرح زیر است:

 جناب آقای دکتر یزدان پناه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان
 سلام علیکم
 الان ساعت ۱:۴۰ شب است پس از ارسال پیامک اطمینان از بیدار بودن که بی‌پاسخ ماند به دلیل جمع‌آوری گزارشات میدانی در بازدید میدانی از وضعیت بیماران کرونایی در گچساران و شرایط وخیم بیماران که استحضار دارید پس از مشورت با متخصصین و مطلعین پیشنهاداتی داده شد که عینا جهت اجرا برای پیشگیری از وقوع فاجعه کرونایی بیشتر در گچساران خدمتتان ارسال می گردد لازم است به فوریت اقدامات انقلابی صورت پذیرد.


۱- آقای دکتر سید امیر آذرگون به عنوان نماینده تام الاختیار شما در رسیدگی به بیمارستان کرونایی و فرمانده میدان با ابلاغ رسمی به مجموعه بهداشت و درمان گچساران معرفی شود.


۲- شخصاً به اتفاق معاونت درمان دانشگاه به گچساران عزیمت نموده و ضمن بازدید میدانی گزارشی برای ارائه به مراجع نظارتی بالاتر از خود آماده نمایید هرچند انتظار می‌رفت با این حجم از فوتی‌های کرونایی در گچساران به عنوان وظیفه ذاتی خود این کار را انجام می‌دادید...


ضمناً در حین خروج از بیمارستان بی‌بی حکیمه متوجه عدم وجود داروخانه در این بیمارستان شدم که موجب تعجب و تاسف است.


 سید ناصر حسینی پور نماینده مردم عزتمند گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.