گروه: اخبار استان خبر: 190270 / تاریخ انتشار : 1400/6/8 ساعت : 18:05
حاجی زاده خبر داد؛

بیمارستان بهمئی به بهره برداری می رسد +تصاویر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری بیمارستان شهرستان بهمئی تا 2 ماه آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کیومرث حاجی زاده در بازدید از بیمارستان شهرستان بهمئی، اظهار داشت: بنا بر تاکید استاندار یکی از پروژه هایی که باتوجه به نیاز امروز مردم به ویژه در ایام شیوع کرونا لازم است هرچه سریع تر در شهرستان بهمئی تعیین تکلیف و بیمارستان ۳۲ تختخوابی این بیمارستان به بهره برداری برسد.

 
 
وی گفت: در بحث راه اندازی بیمارستان نرگسی گچساران یک حمایت همه جانبه ملی و استانی شکل گرفت و از طرف دیگر پای کار بودن استاندار، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی، همراهی فرماندار و همه مسئولان و برنامه ریزی های خوبی که در گچساران داشتیم موجب شد این بیمارستان در یک بازه زمانی کوتاه وارد مدار شود.
 
 
معاون عمرانی استاندار با تاکید بر اینکه بیمارستان بهمئی یکی از نیازهای ضروری  در استان به ویژه شهرستان بهمئی است لذعان داشت: هدف از نشست امروز  مشخص نمودن یک برنامه زمان بندی برای بیمارستان بهمئی همچون بیمارستان نرگسی است و مقرر شد این بیمارستان تا دو ماه آینده به بهره برداری برسد.
 
 
حاجی زاده افزود: برخی تجهیزات بخش های مختلف بیمارستان باید ساخته و وارد شوند و پیمانکار در بحث تکمیل ابنیه ساختمان و دانشگاه علوم پزشکی در بخش وارد کردن تجهیزات تمام تلاش خود را به کار گیرند.
 
 
وی با تاکید بر اینکه تجهیزات بیمارستان به صورت کامل خریداری شده است، اظهار داشت: اکثر تجهیزات وارد استان شده و مابقی در حال ارسال است. 
 
 
حاجی زاده، بیان کرد: در بخش های خدماتی و پشتیبانی مثل لاندری (خشکشویی)، تصفیه فاضلاب بیمارستان، رستوران و آشپزخانه، بخش های خدماتی، تاسیسات و تابلوهای برق بازه زمانی برای تکمیل مشخص شد.
 
 
وی، گفت: در مجموع با توافقی که بین دانشگاه علوم پزشکی و پیمانکار انجام گرفت، مقرر شد طی دو ماه آینده بیمارستان به بهره برداری برسد تا مردم شهید پرور شهرستان بهمئی بتوانند از ثمرات آن استفاده کنند.
 

 

گفتنی است فرماندار بهمئی، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی، متولیان حوزه بهداشت و درمان در بهمئی و پیمانکار پروژه حاجی زاده را در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان همراهی کردند.
 
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.