گروه: اخبار استان خبر: 190067 / تاریخ انتشار : 1400/6/2 ساعت : 16:33
گزارش های میدانی خبر می دهد

واکنش نماینده مجلس به توصیه صبح زاگرس؛ کاهش مداخلات سید قدرت حسینی در مسائل اجرایی گچساران و باشت

گزارش های رسیده از شهرستان های گچساران و باشت حکایت از این دارد که مداخلات سید قدرت حسینی پور در مسائل اجرایی این دو شهرستان کاهش پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نمایندگی مجلس در شهرستان های گچساران و باشت در سال های اخیر حکایت خاص خود را  داشته است و می توان این سال ها را از جنبه های مختلف مورد تحلیل قرار گیرد؛ مسائلی که باعث شد سیاست زدگی عجیبی بر فضای شهرستان حاکم شود.

 

در سال های نمایندگی غلامرضا تاجگردون در این شهرستان برخی از وابستگان وی نفوذ زیادی بر ادارات شهرستان گچساران داشت و به گفته بسیاری از شهروندان وی حتی در انتخاب روسای ادارات نقش مهمی ایفا می کرد؛ پس از پیروزی سید ناصر حسینی در انتخابات میاندوره ای مجلس گچساران و باشت ، به نظر می رسد جریانی شکل گرفت که ادامه همان سیستم نماینده سابق است و این بار به شکل دیگری خود را نمایان خواهد کرد.موضوعی که از نگاه تیزبین این رسانه دور نماند.

 

یک مسئله اساسی که در ابتدای دوران نمایندگی سید ناصر حسینی پور موجبات نگرانی عمیقی را حتی در بین برخی از هواداران وی ایجاد کرده بود، حکایت از ورود سید قدرت حسینی نماینده اسبق شهرستان های گچساران و باشت به مسائل اجرایی این شهرستان هاست.

 

حدود یک ماه از درج خبری در صبح زاگرس مبنی بر افزایش تکاپوهای سید قدرت حسینی در شهرستان‌های گچساران و باشت و چینش نیروهای خودی منتشر شد ( اینجا بخوانید ) و موجی از واکنش ها را از سوی گروه های مختلف سیاسی به دنبال داشت.

 

به نظر می رسد سید ناصر حسینی پور نماینده شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی توصیه صبح زاگرس را مورد توجه قرار داده است و برخلاف نماینده پیشین خیلی زود جلوی این مساله را گرفته است؛ موضوعی که در زمان نماینده سابق به یکی از بدیهیات حتی در تعیین مدیران تبدیل شده بود.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.