گروه: اخبار استان خبر: 189802 / تاریخ انتشار : 1400/5/26 ساعت : 17:32
فرمانده ناحیه مقاومت بهمئی مطرح کرد؛

آزادگان سند افتخار میهن هستند+ تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در آئین تجلیل از رزمندگان این شهرستان گفت: استقامت و پایداری اسرا در اردوگاه‌های عراق سند افتخارآزادگان در پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز مراسم تجلیل از ازادگان شهرستان بهمئی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ،نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی، نماینده ولی فقیه در ناحیه  سپاه بهمئ  و آزادگان و اصحاب رسانه در سالن جلسات اجتماعی سپاه در شهرستان بهمئی برگزار گردید .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با تقدیر و تشکر از آزادگان گفت : این افتخار بزرگی است و امیدواریم ما هم بتوانیم پیرو رشادت های شما آزادگان در جایگاهی که هستیم به شما خدمت کنیم.
 
 
علی محمدی در ادامه افزود: اسارت به مراتب سخت تر از بقیه امور جنگ است و از خود شهادت سخت تر است چون شهید در یک آن به شهادت می رسد یا در نهایت سختی ها ناشی از رنج و درد به شهادت می‌رسد اما اسیر هم مشکلات روحی را تحمل می‌کند و هم جسمانی را و از طرفی برای نگهداشتن اعتقادات اسلام فقط مردان دوران می‌توانند از این سربلند و پیروز بیرون بیایند و شما توانستید سربلند به میهن برگردید و بعد از آزادی منشاء خیر و برکت برای میهن و نظام هستید .
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.