گروه: اخبار استان خبر: 189563 / تاریخ انتشار : 1400/5/21 ساعت : 12:48
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:

آغاز واکسیناسون عشایر لنده/همه مناطق عشایری تحت پوشش قرارخواهند گرفت+تصاویر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از آغاز واکسیناسیون عشایر در مناطق مختلف این شهرستان با تزریق واکسن به افراد بالای ۱۸سال خبرداد.

نورمحمد نعمتی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،با اشاره به اجرای طرح ملی واکسیناسیون ملی برای مقابله با بیماری کرونا در شهرستان لنده گفت: همزمان با سراسر کشور طرح ملی واکسیناسیون عمومی برای رده‌های سنی مختلف در سطح شهرستان در جال اجرا است.

وی افزود: تا کنون بیش از ۴هزار و ۵۰۰دوز واکسن در نوبت اول ودوم در سطح شهرستان لنده به شهروندان تزریق شده است که این روند با سرعت بیشتری در حال اجرایی است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: در ادامه تزریق واکسن به خبرنگاران، فرهنگیان و پارکبانان بحث واکسیناسیون در مناطق عشایری شهرستان لنده نیز آغاز شده است.

وی گفت: در این طرح پرستاران و کادر درمان با همکاری سپاه ناحیه لنده و امورعشایری در مناطق عشایری حاضر و نسبت به واکسیناسیون افراد بالای ۱۸سال اقدام می‌کنند.

نعمتی گفت: این طرح در مناطق عشایری دلی خیارکار، دلی مهرجان، کوه سیاه در حال اجرا است که‌امیدواریم شهروندان عشایری نهابت همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.