گروه: اخبار استان خبر: 189475 / تاریخ انتشار : 1400/5/21 ساعت : 07:30
خبر صوتی؛

خبر خوش برای دیابتی های بویراحمد/ واکسینه شدن فرهنگیان تا پایان شهریورماه

محمد یزدان پناه رئیس مرکز بهداشت شهرسان بویراحمد از برخورد با رستوران ها، کافه و بیرون برهایی که غذا را بصورت عمومی سرو می کنند خبر داد و گفت: فرهنگیان این شهرستان تا پایان شهریورماه در مقابل کرونا واکسینه می شوند.

محمد یزدان پناه رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون در این شهرستان گفت؛ در حال حاضر ۵۲ هزار دز واکسن در شهرستان بویراحمد دریافت و از این تعداد  ۴۶ هزار  دز واکسن  را برای جامعه هدف تزریق کرده ایم.

 وی در ادامه افزود: خبر خوشی که مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد برای بیماران دیابتی و نوعی که انسولین تزریق می کنند این است که  بلافاصله بعد از ثبت نام در سامانه سلامت فراخوان جهت دریافت واکسن زده می شود،  که در زمان و مکان مشخص در سالن های یا در مراکز بهداشتی در روستا ها حضور یابند تا کار تزریق واکسن برای انها انجام شود.

 یزدان پناه با بیان اینکه اساتید دانشگاه ها، کارمندان بانک ها، پارک بانان و آتش نشانان و غسال ها نیز مطابق با سند ملی کار تزریق واکسن را برای آنها انجام می دهیم.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد خاطر نشان کرد: فرهنگیان این شهرستان نیز روند تزریق واکسن برای آنها در حال انجام است و  تا پایان شهریور ماه امسال نزدیک به ۶۰۰۰ فرهنگی در شهرستان بویراحمد کار تزریق واکسن برای آنها به پایان می رسانیم .

 ادامه صحبت های محمد یزدان پناه رئیس شبکه بهداشت شهرستان بویراحمد در زیر آمده است؛

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.