گروه: اخبار استان خبر: 189238 / تاریخ انتشار : 1400/5/14 ساعت : 14:03
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

از وضعیت قرمز کرونایی لنده تا دعوت از خوانندگان محلی/ضرورت همکاری عمومی برای عبور از پیک پنجم+صوت

فرماندار شهرستان لنده با اعلام قرمز شدن وضعیت کرونایی در این شهرستان از ضرورت همکاری عمومی برای عبور از پیک پنجم کرونا خبر داد.

تورج رزمجو در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با تشریح آخرین اقدمات ستاد مبارزه با کرونای شهرستان لنده گفت: باتوجه به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و افزایش روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شرایط شهرستان در وضعیت قرمز است.

وی افزود: باتوجه به فرهنگ مداری و سابقه فرهنگی این دیار انتظار داریم یک مشارکت گروهی در خصوص پرهیز از تجمعات و زدن ماسک را به عنوان یک اصل مهم برای کاهش میزان بیماری برخود لازم بدانند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: از عادی انگاری و نشست های خانگی و تجمعات در مراسمات عزاداری و شادی پرهیز کنند و از خوانندگان محلی استفاده نشود چرا که عامل تجمعات هستند و قطعا در صورت مشاهده برخورد لازم صورت خواهدگفت.

وی تاکیدکرد: بازداشت، جریمه و اعمال قانون از مباحثی است که در انتظار قانون شکنان است چرا که سلامت تک تک آحاد مردم برای ما مهم است.

رزمجو گفت: انتظار داریم همه در طرح واکسیناسون شرکت کنند و آن هایی که اقدام به زدن واکسن نیز کردند بی خیال رعایت پروتکل های بهداشتی نشوند و حتما این مهم را رعایت کنند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.