گروه: اخبار استان خبر: 189014 / تاریخ انتشار : 1400/5/11 ساعت : 13:26
در پی انتقادات گسترده روز گذشته در فضای مجازی صورت گرفت:

واکنش اداره برق به قطعی4ساعته در لنده/برخورد کامیون با شبکه برق+تصاویر

در پی انتقادات گسترده روز گذشته به دلیل قطعی 4ساعته برق در لنده موجی از انتقادات در فضای مجازی شکل گرفت که اداره برق به این انتقادات واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، در پی قطعی ۴ساعته برق از ساعت۱۳الی۱۷در اوج گرمای بالای۴۱رجه‌ای روز گذشته در شهرستان لنده موجی از انتقادات و گلایه‌ها ررا در فضای حقیقی و مجازی به همراه داشته است.

سید مالک رازنهان در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص قطعی روز گذشته واکنش نشان داد و گفت: روز گذشته به محض اطلاع از قطعی برق فورا نیرو‌های عملیات برق به منظور عیب‌یابی به طول مسیر لنده به سوق اعزام شدند که در مسیر تنگ گلی لنده شاهد قطع شبکه فشار قوی شهرستان شدند.

وی افزود: این حادثه بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون ۱۰تن که طاق آن در مسیر باز شده بود صورت گرفت و خطوط انتقال برق فشار قوی را قطع کرد.

رئیس اداره برق شهرستان لنده تصریح کرد: با اتفاق صورت گرفته برق شهرستان قطع شد و فورا تمامی عوامل اداره برق شهرستان در محل حضور و تا رفع مشکل و جانمایی خطوط جدید بیش از ۴ساعت در ان گرمای طاقت‌فرسا زمان برد.

وی افزود: به سهم خود از تاخیر در راه‌اندازی و جاندازی خطوط فشار قوی و بابت تاخیر در اجرای ترمیم خطوط از محضر شریف مردم عذرخواهی می‌کنیم ولی این گونه اتفاقات در حوزه برق یک امر کاملا طبیعی است.

رازنهان گفت: از شهروندان نیز تقاضا داریم که در این روز‌های گرم نسبت به رعایت الگوی مصرف خود صرفه‌جویی کنند تا در زمان اوج بار برق مصرفی با مشکلات قطعی بابرنامه و بدون برنامه مواجه نشویم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.