گروه: اخبار استان خبر: 188846 / تاریخ انتشار : 1400/5/8 ساعت : 11:49

بازی با آبروی استان توسط یک کانال تلگرامی با اعضای میلیونی/دزدی در چادر به روش تیغ زنی!+فیلم

برخی کانال های مجازی به گونه ای برخی اتفاقات را داغ می کنند که خود مدعی اجرای قانون و رعایت اخلاق رسانه ای هستند و متاسفانه در انتشار برخی مطالب نیز به هیچ وجه به آبروی یک شهر یا یک استان نمی اندیشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، متاسفانه حجم بالای فعالیت شبکه های اجتماعی در کشورمان گاهی موجب دامن زدن به شایعاتی می شود که ممکن است هیچ موضوعی هم نتواند تا مدت ها آن را از بین ببرد، این در حالی است که برخی کانال های تلگرامی کشوری با اعضای میلیونی نیز ماجرایی از سرقت گوشی به روش تیغ زنی در شهر یاسوج را نقل می کنند.

 

به هر حال این کانال تلگرامی به گونه ای ماجرا را قضاوت کرده که هیچ گونه اثباتی برای وقوع این موضوع بیان نکرده و صرفا به پخش کلیپی کوتاه بدون توضیحات ضروری نیز بسنده کرده است،در ثانی اگر هم کلیپ منتشر شده مربوط به شهر یاسوج و استان کهگیلویه و بویراحمد باشد،ازکجا معلوم که افراد غیربومی دست به چنین اقدامی ناشایستی نزده باشند! و چرا به راحتی اسم یک شهر را می آورند؟.

با این وجود، برخی کانال های مجازی به گونه ای برخی اتفاقات را داغ می کنند که خود مدعی اجرای قانون و رعایت اخلاق رسانه ای هستند و متاسفانه در انتشار برخی مطالب نیز به هیچ وجه به آبروی یک شهر یا یک استان نمی اندیشند!!!.

 

هرچند باید گفت که گسترش افسارگسیخته شبکه های مجازی در کشورمان آنهم برای برخی کانال ها به دستاویزی در جهت رسیدن به شهرت و نام تبدیل شده است تا به خیال خود بتوانند تعداد بیشتری عضو داشته باشند و اهدافشان را دنبال کنند، در حالی که در این میان فراموش می کنند که رسالت یک رسانه بیش از هر چیزی حفظ صداقت و رعایت امانت است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.