گروه: اخبار استان خبر: 188786 / تاریخ انتشار : 1400/5/6 ساعت : 14:24

بنگاه‌های املاک متخلف یاسوج در چنگال قانون +تصاویر و فیلم

به منظور نظارت بر فعالیت بنگاه های املاک و جلوگیری از تخلفات این صنف تعدادی از بنگاه های املاک در شهر یاسوج پلمپ شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز با حضور  تعزیرات حکومتی استان، بازرسین صنعت و معدن از فعالیت بنگاه های املاک در شهر یاسوج  بازدید صورت گرفت.
 
در این بازدید بررسی ثبت سامانه ای فعالیت های املاک، پروانه و مجوز فعالیت، نرخ اجاره بها و قول ها نامه های جدید و قدیم، کد رهگیری برای مبارزه با تخلفات، مورد بررسی قرار گرفت.
 
 
در ادامه بازید بنگاه‌های املاک فاقد سامانه املاک و مستغلات و همچنین بنگاه های فاقد پروانه و مجوز فعالیت و آن دسته از صنف هال که  پروتکل های بهداشتی را نادیده گرفتند پلمپ شدند.
 
 
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در این بازدیددر گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا افرادی که قصد اجاره منزل مسکونی را دارند باید موضوع افزایش 15 درصدی را مد نظر قرار دهند و افزایش بیشتر از این موضوع وجود ندارد.
 
صالحی با بیان اینکه در شرایط کرونا صاحبان امکلاک حق تخلیه مستاجران خود را ندارند، گفت: بنگاه های املاک حق افزایش بیش از 15 درصد اجاره بهاء را ندارند و با این دست بنگاه داران برخورد قانونی خواهد شد
 
وی در ادامه گفت: بنگاه های املاک متخلف پلمپ شده و یا پروانه کسب آنها ابطال می شود در این راستا مشاورین املاک باید  حقوق مردم را اطلاع رسانی کنند و اتحادیه ها اطلاع رسانی کاملی را داشته و در دید مردم قرار دهند.
 
تصاویر تکملیی و جزئیات کامل این خبر در کلیپ زیر آمده است:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.