گروه: اخبار استان خبر: 188764 / تاریخ انتشار : 1400/5/6 ساعت : 07:22

بدعت گذاری سید قدرت حسینی ادامه دهنده پشت پرده های بانوی گچسارانی/از بانو پروین تا عالی جناب قدرت، نماینده به هوش باشد

پس از پیروزی سید ناصر حسینی در انتخابات میاندوره ای مجلس گچساران و باشت ، به نظر می رسد جریانی در حال شکل گرفتن است که ادامه همان سیستم نماینده سابق است که این بار به شکل دیگری خود را نمایان خواهد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت پس از ماها تنش و حرف و حدیث های فراوان پایان یافت و سید ناصر حسینی به اتمام رسید.

 

نمایندگی مجلس در شهرستان های گچساران و باشت در سال های اخیر حکایت خاص خود را  داشته است و می توان این سال ها را از جنبه های مختلف مورد تحلیل قرار گیرد؛ مسائلی که باعث شد سیاست زدگی عجیبی بر فضای شهرستان حاکم شود.

 

در سال های نمایندگی غلامرضا تاجگردون در این شهرستان برخی از وابستگان وی که صاحب یکی از باغ های معروف این شهرستان بود نفوذ زیادی بر ادارات شهرستان گچساران داشت و به گفته بسیاری از شهروندان وی حتی در انتخاب روسای ادارات نقش مهمی ایفا می کرد؛ لذا غلامرضا تاجگردون از این طریق سعی داشت به طور غیرمستقیم ادارات شهرستان را تحت سیطره قرار دهد و نفوذ خود را داشته باشد.

 

برخی شنیده ها نیز حکایت از این موضوع داشت که هر مدیری در شهرستان گچساران منصوب می شد باید مورد تایید این فرد قرار می گرفت و امروز این موضوع به شکل دیگری در حال شکل گرفتن است.

 

پس از پیروزی سید ناصر حسینی در انتخابات میاندوره ای مجلس گچساران و باشت ، به نظر می رسد جریانی در حال شکل گرفتن است که ادامه همان سیستم نماینده سابق است که این بار به شکل دیگری خود را نمایان خواهد کرد.

 

در حالی که مراسم سوگند سید ناصر حسینی پور به تازگی در مجلس برگزارش شدو کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد اما به نظر می رسد تکاپوهای سید قدرت حسینی در شهرستان های گچساران و باشت رو به افزایش بوده است و درصدد چینش نیروهای خودی است.

 

توصیه مشفقانه صبح زاگرس این است که سید ناصر حسینی پور به عنوان نماینده جدید گچساران و باشت باید کاملا از این موضوع مراقبت کند چرا که همین مساله می تواند به پاشنه آشیل وی در شهرستان های حوزه انتخابیه خود شود و زمینه ساز حواشی بعدی باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.