گروه: اخبار استان خبر: 188733 / تاریخ انتشار : 1400/5/5 ساعت : 11:44

ریزش صخره ها در رشته کوه دنا / به کسی آسیب نرسیده است + عکس

ریزش صخره ها در قلل مرکزی و غربی دنا در چند روز گذشته باعث ممنوعیت صعود کوهنوردان و حضور گردشگران شد و بر اساس گزارش های بدست آمده این ریزش ها تا کنون آسیبی نداشته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بدنبال ریزش کوه در منطقه تنگ حرا از رشته کوه دنا تصاویری از ریزش صخره ها از منطقه اندرسا منتشر شد.

 

بعد از زلزله 29 بهمن ماه 1399 در شهرستان دنا و شهر کوهپایه ای سی سخت این چندمین بار است که مردم شاهر ریزش صخره های کوهی هستند.

 

رضایی کوخدان در این رابطه در گفتگو با خبرنگاران صعود کوهنوردان را تا اطلاع ثانوی به رشته کوه های دنا ممنوع اعلام کرد و گفت: به دلیل فعال شدن مجدد گسل دنا در نقاط مختلف و ریزش وسیع صخره ها در قلل مرکزی و غربی دنا اجرای هر گونه برنامه کوهنوردی توسط باشگاهای کوهنوردی در ارتفاعات و کوهپایه هایه دنا ممنوع می باشد.

 

وی با بیان اینکه اجرای هر گونه برنامه در روزهای آتی و شرایط فعلی کوه دنا بسیار خطرناک می باشد گفت:براساس تصمیم هییت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دنا  صعود به قله‌ دنا تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد و در صورت رعایت نکردن باشگاه های کوهنوردی و صعود به قله در صورت بروز حادثه،عواقب آن متوجه باشگاه و تیم مربوطه خواهد بود.

 
 
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.